Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PAJISJE E MBLEDHJES TË VAJIT TË PËRDORUR

Për ndërrim të shpejtë dhe të pastër të vajit

 • Kapaciteti i kontejnerit: 90 l
 • Min./maks. lartësia: 1400-1900 mm
 • Diametri i tabakasë: 580 mm
 • Maks. lartësia: 1900 mm
 • Lartësia e tabakasë: 300 mm
 • Kapaciteti i tabakasë: 13 l
 • Numri i rrotullave të drejtimit: 2 copë
 • Numri i rrotullave fikse: 2 copë
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PAJISJE E MBLEDHJES TË VAJIT TË PËRDORUR

PAJISJE E MBLEDHJES TË VAJIT TË PËRDORUR

Për ndërrim të shpejtë dhe të pastër të vajit

 • Kapaciteti i kontejnerit: 90 l
 • Min./maks. lartësia: 1400-1900 mm
 • Diametri i tabakasë: 580 mm
 • Maks. lartësia: 1900 mm
 • Lartësia e tabakasë: 300 mm
 • Kapaciteti i tabakasë: 13 l
 • Numri i rrotullave të drejtimit: 2 copë
 • Numri i rrotullave fikse: 2 copë

Përshkrim

Tabaka grumbullimi e rregullueshme në lartësi dhe e rrotullueshme

 • Me mbajtëse për kullimin e filtrit të vajit
 • Me valvul kullimi për monitorim të lehtë të vajit të kulluar
 • Tub i jashtëm i shikimit

Për monitorimin e sasisë së vajit të përdorur

Zbrazet përmes jastëkut të presionit (0,5 bar)

Me tabaka me pjesë të vogla të lëvizshme

Vëllimi i enës: 90 litra

Dimensionet e tabakasë së kapjes: Ø 580 x 300 mm

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PAJISJE E MBLEDHJES TË VAJIT TË PËRDORUR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE DRILL BM 13-XE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON IZOLUES LLAMARINE AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MIG/MAG MM 350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TESTER VIZUAL ANTI-FREEZE DHE ADBLUE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 3 Tonë WURTH
PAJISJE E MBLEDHJES TË VAJIT TË PËRDORUR
PAJISJE E MBLEDHJES TË VAJIT TË PËRDORUR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart