Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SPOTTER PËR TËRHEQJEN E LLAMARINËS

Njësia ideale për punën e heqjes së dhëmbëve

 • Tensioni nominal: 400 V/DC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Vlera e fuqisë: 5 kW
 • Kushtet për vlerësimin e fuqisë: në kohën e veprimit 100%.
 • Fuqia (saldimi): 20 kW
 • Siguresa kryesore: 16 A i ngadalshëm
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 21
 • Lidhja e shkurtër e rrymës dytësore: 4,5 kA/AC/DC
 • Maks. rryma: 0.63 kA/AC/DC
 • Gjatësia: 44 cm
 • Gjerësia: 14 cm
 • Lartësia: 23 cm
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SPOTTER PËR TËRHEQJEN E LLAMARINËS

SPOTTER PËR TËRHEQJEN E LLAMARINËS

Njësia ideale për punën e heqjes së dhëmbëve

 • Tensioni nominal: 400 V/DC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Vlera e fuqisë: 5 kW
 • Kushtet për vlerësimin e fuqisë: në kohën e veprimit 100%.
 • Fuqia (saldimi): 20 kW
 • Siguresa kryesore: 16 A i ngadalshëm
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 21
 • Lidhja e shkurtër e rrymës dytësore: 4,5 kA/AC/DC
 • Maks. rryma: 0.63 kA/AC/DC
 • Gjatësia: 44 cm
 • Gjerësia: 14 cm
 • Lartësia: 23 cm
 • Klasa e nxehtësisë: F
 • Seksion kryq kabllor: 7.5 mm²
 • Numri i fazave: 1 copë
 • Tensioni dytësor: 5.6 V/DC
 • Kontrolloni prizën e lidhjes aktuale: XLR
 • Pesha e produktit (për artikull): 31000 g

Përshkrim

 • Portativ, 4500 amper, jashtëzakonisht i gjithanshëm
 • Heqja e shpejtë e gërvishtjeve nga jashtë me rrëshqitës çekiç
 • Lejon saldimin e bulonave me fileto, kunjave T, disqeve dhe telit të valëzuar
 • Me elektroda karboni ose bakri, fleta çeliku mund të futet dhe zbutet
 • Gamë e madhe aplikimi falë kabllit pistoletë shumë të gjatë
 • Pothuajse të gjitha pjesët ndihmëse për heqjen e dhëmbëve të disponueshme në treg mund të përdoren me këtë pajisje

Fusha e dorëzimit:

 • Pajisje shumëfunksionale për heqjen e dhëmbëve
 • Karrocë me tabaka ruajtëse
 • Pistoletë shumëfunksionale me gjatësi kabllo 2500 mm
 • Kabllo tokëzimi me terminal, gjatësi kabllo 2500 mm
 • Për heqjen e dhëmbëve, saldimi në vend, tërheqja e llamarinës
 • Gama e aksesorëve për heqjen e dhëmbëve
 • Rrëshqitës i çekiçit

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPOTTER PËR TËRHEQJEN E LLAMARINËS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK SHPUES BËRTHAMË DS 180-P
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SISTEMI DIAGNOSTIK IQ 150 GENERATIA 39
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET RIPARIMI XHAMA AUTO
KOMPLET RIPARIMI XHAMA AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WURTH EWS 7-115 BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES PLLAKASH KOVË SFUNGJER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TESTER KUNDËR NGRIRJE PËR FTOHËSI
SPOTTER PËR TËRHEQJEN E LLAMARINËS
SPOTTER PËR TËRHEQJEN E LLAMARINËS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart