Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Krik Hidraulik 2-30 Tonë WURTH

I përshtatshëm për punë dhe riparime në rimorkio, makina, minibusë dhe furgona

Përshkrim

  • Rregullim shtesë i lartësisë falë zgjatimit të boshtit, me përjashtim të versionit 30 ton
  • Levë e pompës, 2 copë.
  • Valvula kufizuese e presionit

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Krik Hidraulik 2-30 Tonë WURTH

Krik Hidraulik 2-30 Tonë WURTH

I përshtatshëm për punë dhe riparime në rimorkio, makina, minibusë dhe furgona

Përshkrim

  • Rregullim shtesë i lartësisë falë zgjatimit të boshtit, me përjashtim të versionit 30 ton
  • Levë e pompës, 2 copë.
  • Valvula kufizuese e presionit

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krik Hidraulik 2-30 Tonë WURTH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për mbylljen e motorrit SUPER RTV
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PRIMER PLASTIK RIPLAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE DRILL BM 13-XE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lubrifikues Kushinetash WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR MBYLLJEN E MOTORRIT
Krik Hidraulik 2-30 Tonë WURTH
Krik Hidraulik 2-30 Tonë WURTH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart