Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË NGJITHËSE HKP 300-E

Armë e fuqishme ngjitëse e nxehtë, ideale për të gjitha punët e instalimit, riparimit, fiksimit dhe dekorimit

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes I/ tokëzimi mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 300 W
 • Min./maks. temperatura e shkrirjes: 120 deri në 230 °C
 • Min./maks. shpejtësia e rrjedhjes për peshë: 1-1,5 kg/h
 • Gjatësia x lartësia: 280 x 210 mm
 • Pesha e makinës: 600 g
 • Gjatësia e kabllit: 2.4 m
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË NGJITHËSE HKP 300-E

PISTOLETË NGJITHËSE HKP 300-E

Armë e fuqishme ngjitëse e nxehtë, ideale për të gjitha punët e instalimit, riparimit, fiksimit dhe dekorimit

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes I/ tokëzimi mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 300 W
 • Min./maks. temperatura e shkrirjes: 120 deri në 230 °C
 • Min./maks. shpejtësia e rrjedhjes për peshë: 1-1,5 kg/h
 • Gjatësia x lartësia: 280 x 210 mm
 • Pesha e makinës: 600 g
 • Gjatësia e kabllit: 2.4 m

Përshkrim

 • Rregullimi individual i temperaturës së përpunimit në varësi të ngjitësit dhe aplikimit nënkupton një gamë të gjerë aplikimesh
 • Konsumi i energjisë 300 W siguron ngrohje të shpejtë dhe performancë të vazhdueshme në funksionim
 • Kufiri i goditjes mekanike në këmbëz mundëson rregullimin optimal të dozës dhe rregullimin individual në madhësinë e dorës
 • Trajtimi ergonomik falë këmbëzës së gjatë mundëson punë pa mundim
 • Kufiri i goditjes optimizon distancën e këmbëzës

Zona e aplikimit

Ideale për të gjitha punët e instalimit, riparimit, fiksimit dhe dekorimit.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË NGJITHËSE HKP 300-E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR SILIKON XHAMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SEG DORE STP 140 EXACT-B
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PRIMER PLASTIK RIPLAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDEO, ENDOSKOPI PËR AUTOMJETE
VIDEO, ENDOSKOPI PËR AUTOMJETE
PISTOLETË NGJITHËSE HKP 300-E
PISTOLETË NGJITHËSE HKP 300-E
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart