Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRONKATRICE WURTH SAW KGS 270-60 E

Sharrë prerëse dhe mitra shumë kompakte dhe e lehtë me kontroll elektronik të shpejtësisë së motorit, funksion rrëshqitës dhe motor të fuqishëm 1550 vat duke përfshirë tehun e sharrës SC me 24 dhëmbë, mjetin e montimit dhe kapësen e pjesës së punës

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Maks. Diametri i tehut të sharrës: 216 mm
 • I përshtatshëm për diametrin e shpimit: 30 mm
 • Gjerësia e prerjes: 270 mm
 • Thellësia e prerjes: 60 mm
 • Fuqia hyrëse: 1550 W
 • Maks. Këndi mitër: 50 gradë

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRONKATRICE WURTH SAW KGS 270-60 E

TRONKATRICE WURTH SAW KGS 270-60 E

Sharrë prerëse dhe mitra shumë kompakte dhe e lehtë me kontroll elektronik të shpejtësisë së motorit, funksion rrëshqitës dhe motor të fuqishëm 1550 vat duke përfshirë tehun e sharrës SC me 24 dhëmbë, mjetin e montimit dhe kapësen e pjesës së punës

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Maks. Diametri i tehut të sharrës: 216 mm
 • I përshtatshëm për diametrin e shpimit: 30 mm
 • Gjerësia e prerjes: 270 mm
 • Thellësia e prerjes: 60 mm
 • Fuqia hyrëse: 1550 W
 • Maks. Këndi mitër: 50 gradë
 • Maks. Këndi i animit: 48 gradë
 • Drejtimi i rrotullimit për këndin e animit: majtas
 • Pesha e makinës: 15 kg
 • Gjatësia e kabllit: 2 m
 • Min./maks. shpejtësia boshe: 2600-5200 rpm
 • Maks. shpejtësia boshe: 5200 rpm
 • Dridhja: 2,1 m/s²
 • Niveli i presionit të zërit: 91 dB
 • Gjatësia: 430 mm
 • Gjerësia: 460 mm
 • Lartësia: 560 mm
 • Të përfshira në dorëzim: 1 x KGS270-60 E prerëse dhe sharrë me mitra, 1 x teh sharre HM, 1 x vegël montimi, 1 x kapëse për copën e punës, 1 x udhëzime funksionimi

Shpejtësia e përshtatshme e prerjes, veçanërisht për materialet e ndjeshme ndaj temperaturës

Kontroll elektronik i shpejtësisë së motorit

I përshtatshëm për kapacitet të madh prerjeje

Funksioni i tensionit me rrëshqitës të brendshëm tromboni si dhe kushineta me rrëshqitje dhe topth të cilësisë së lartë

Punim i sakte dhe ndricim perfekt i zones se punes

Llamba LED tregon vijën e prerjes duke përdorur hijen e tehut të sharrës.

Puna e saktë në të gjitha cilësimet e pjerrësisë

Pllaka bazë dhe ndalesa e bluar me fytyrë të bërë nga alumini i derdhur me cilësi të lartë dhe dizajne të optimizuara të ndalesave

Përpunimi i sigurt i pjesëve të vogla të punës dhe prerjeve të pjerrëta

Ndalesa e lëvizshme e pjesës së punës në të majtë

Ambient pune i pastër

Nxjerrja efektive e pluhurit me 2 pika

Ndryshimet e shpejta të tehut të sharrës

Bllokimi i boshtit i futur në strehë

Lehtë për t’u transportuar

Funksioni i mbylljes së sigurt për zgjatjen dhe kokën e sharrës

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRONKATRICE WURTH SAW KGS 270-60 E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NIVEL DIGJITAL SPIRIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KOMPRESOR KOMPAKT 20 L PA VAJ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAY Bojërash Shkëlqim i lartë
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAY ZIFT PËR MAKINA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR WURTH 50 L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME KEND WB 10-RLE
TRONKATRICE WURTH SAW KGS 270-60 E
TRONKATRICE WURTH SAW KGS 270-60 E
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart