Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË PËR GOZHDË PROFESIONALE

Add your review

Gozhdues i fuqishëm për përpunimin e gozhdëve me kunja me gjerësi 1,4 mm dhe gjatësi 25–64 mm

 • Tensioni nominal: 7.2 V
 • Kapaciteti i baterisë/baterisë së ringarkueshme: 2.5 Ah
 • Energjia e fiksimit: 30 J
 • I pershtatshem per max. Diametri i gozhdës: 1.6 mm
 • I përshtatshëm për min./maks. gjatësia e thonjve: 25-64 mm
 • Kapaciteti i revistës: 100 copë
 • Numri i futjeve të gozhdëve për karikim të baterisë: 8000 copë
 • Gjatësia: 350 mm
 • Gjerësia: 96 mm
 • Lartësia: 270 mm
 • Pesha e makinës: 2.2 kg

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË PËR GOZHDË PROFESIONALE

PISTOLETË PËR GOZHDË PROFESIONALE

Gozhdues i fuqishëm për përpunimin e gozhdëve me kunja me gjerësi 1,4 mm dhe gjatësi 25–64 mm

 • Tensioni nominal: 7.2 V
 • Kapaciteti i baterisë/baterisë së ringarkueshme: 2.5 Ah
 • Energjia e fiksimit: 30 J
 • I pershtatshem per max. Diametri i gozhdës: 1.6 mm
 • I përshtatshëm për min./maks. gjatësia e thonjve: 25-64 mm
 • Kapaciteti i revistës: 100 copë
 • Numri i futjeve të gozhdëve për karikim të baterisë: 8000 copë
 • Gjatësia: 350 mm
 • Gjerësia: 96 mm
 • Lartësia: 270 mm
 • Pesha e makinës: 2.2 kg

Përshkrim

Kursen kohë

Rregullim i saktë pa mjete të thellësisë së futjes për një model optimal të thonjve

Materialet mbrohen gjatë punës

Hunda e gomuar mbron sipërfaqen e punës

Ekran LED i nivelit të karikimit

Monitorim i vazhdueshëm i kapacitetit të mbetur të baterisë

Punë pa mundim

 • Dorezë që thith mbrapsht, jo rrëshqitëse
 • E ekuilibruar perfekt

Për përdorim universal

I pavarur nga sistemet e palëvizshme dhe të lëvizshme me ajër të kompresuar

Teknologjia e litium-jonit

Bateri me peshë të ulët, me performancë të lartë pa efekt kujtese

Ganpa praktike e rripit

Njoftim

Mjetet e drejtimit të fiksimit që janë të pajisura me ndezës kontakti nuk duhet të përdoren:

 • Nëse kalimi nga një pikë lëvizëse lidhëse në një tjetër bëhet nëpërmjet shkallëve, shkallëve ose skelave.
 • Kur mbyllni kuti dhe arka.
 • Kur bashkoni bravat e transportit

Në përputhje me institucionin gjerman të sigurimit social për aksidentet për industrinë e ndërtimit (BG BAU), kontraktori/punëdhënësi është i detyruar të bëjë një përzgjedhje të përshtatshme të mjetit të drejtimit të fiksimit nëpërmjet një vlerësimi të rrezikut në përputhje me Seksionin 3 të Urdhëresës së Sigurisë Operacionale dhe ta dokumentojë atë.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË PËR GOZHDË PROFESIONALE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
INSTRUMENT MATES I TRASHËSISË SË BOJËS
INSTRUMENT MATES I TRASHËSISË SË BOJËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKUMË NGJITËSE ME PISTOLETË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR WURTH 50 L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT
DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR NGJITJE DRURI
SILIKON PËR NGJITJE DRURI
PISTOLETË PËR GOZHDË PROFESIONALE
PISTOLETË PËR GOZHDË PROFESIONALE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart