Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SILIKON IZOLUES LLAMARINE AUTO

Add your review

Mbytës qepjesh me bazë hibride me spërkatje dhe me furçë për rikthimin e strukturës origjinale

 • Përmbajtja: 310 ml
 • Baza kimike: Polimer hibrid
 • Fortësia Shore A: 50
 • Min. koha/kushtet e formimit të lëkurës: 20 min / në 23°C dhe lagështi relative 50%
 • Rezistenca ndaj ultravjollcës: Po
 • Min./maks. Temperatura e përpunimit: 5 deri në 30 °C
 • Min./maks. Rezistenca ndaj temperaturës: -40 deri +80 °C
 • Afati i ruajtjes nga prodhimi: 15 muaj
 • Kushtet për të ruajtur jetëgjatësinë nga prodhimi: në 5°C deri në 25°C
 • Pa silikon: Po
 • Pa tretës: Po
 • Pa izocianate: Po

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SILIKON IZOLUES LLAMARINE AUTO

SILIKON IZOLUES LLAMARINE AUTO

Mbytës qepjesh me bazë hibride me spërkatje dhe me furçë për rikthimin e strukturës origjinale

 • Përmbajtja: 310 ml
 • Baza kimike: Polimer hibrid
 • Fortësia Shore A: 50
 • Min. koha/kushtet e formimit të lëkurës: 20 min / në 23°C dhe lagështi relative 50%
 • Rezistenca ndaj ultravjollcës: Po
 • Min./maks. Temperatura e përpunimit: 5 deri në 30 °C
 • Min./maks. Rezistenca ndaj temperaturës: -40 deri +80 °C
 • Afati i ruajtjes nga prodhimi: 15 muaj
 • Kushtet për të ruajtur jetëgjatësinë nga prodhimi: në 5°C deri në 25°C
 • Pa silikon: Po
 • Pa tretës: Po
 • Pa izocianate: Po

E spërkatur dhe e krehur

 • Një produkt për dy aplikime
 • Gama e gjerë e strukturave OEM mund të riprodhohet lehtësisht

Pa tretës

 • Nuk ka tkurrje materiale pas tharjes
 • Përmbush kërkesat më të fundit për mbrojtjen e mjedisit

Elastik i përhershëm pasi të ngurtësohet

 • Minimizon formimin e çarjeve në bojë, të cilat mund të shkaktohen nga dridhjet ose ngarkesat kompresive
 • Mbrojtje e shkëlqyer ndaj copëzave të gurit
 • Rezistent ndaj dëmtimeve mekanike

Mund të lyhet deri në pesë ditë më vonë

 • Mund të lyhet si para formimit të lëkurës (lagësht në lagësht) dhe gjithashtu deri në pesë ditë më vonë me të gjitha bojërat e disponueshme në treg.
 • Idealisht i përshtatshëm për lyerje me bojëra me bazë uji

rezistente ndaj UV

Sjellje shumë e mirë ndaj plakjes, edhe në shtresat e palyera

Gama shumë e gjerë e ngjitësve

 • Ngjitet në shumicën e sipërfaqeve pa astar
 • Lidhje të përhershme

Pa izocianate, pa PVC dhe pa silikon

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SILIKON IZOLUES LLAMARINE AUTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë pastrimi për brendësinë e automjetit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TESTER KUNDËR NGRIRJE PËR FTOHËSI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE PËR NXHJEJEN E VAJIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES PLLAKASH KOVË SFUNGJER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME KEND WB 10-RLE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart