Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MASKË SALDIMI AUTOMATIKE WSH III 10-11

Përkrenare standarde për saldim me një ose dy nivele mbrojtjeje

 • Transparenca kur nuk aktivizohet: Niveli i mbrojtjes 4
 • Translucenca kur aktivizohet: Niveli i mbrojtjes 10-11
 • Gjerësia e kasetës x lartësia e kasetës x trashësia e kasetës: 110 x 90 x 9,5 mm
 • Gjerësia e fushës së shikimit x lartësia e fushës së shikimit: 100 x 50 mm
 • Furnizimi me energji: Qeliza diellore dhe 2 qeliza me butona 3 V të zëvendësueshme (CR2032)
 • Mbrojtja UV dhe IR: Siguruar në mënyrë të përhershme
 • Min./maks. kushtet e temperaturës: -10 deri në 70 °C
 • Standardet: EN 379
 • Materiali: PA – Poliamid
 • Min./maks. Koha e kalimit nga errësirë në dritë: 0-0 d
 • Ngjyra: E zezë

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

MASKË SALDIMI AUTOMATIKE WSH III 10-11

MASKË SALDIMI AUTOMATIKE WSH III 10-11

Përkrenare standarde për saldim me një ose dy nivele mbrojtjeje

 • Transparenca kur nuk aktivizohet: Niveli i mbrojtjes 4
 • Translucenca kur aktivizohet: Niveli i mbrojtjes 10-11
 • Gjerësia e kasetës x lartësia e kasetës x trashësia e kasetës: 110 x 90 x 9,5 mm
 • Gjerësia e fushës së shikimit x lartësia e fushës së shikimit: 100 x 50 mm
 • Furnizimi me energji: Qeliza diellore dhe 2 qeliza me butona 3 V të zëvendësueshme (CR2032)
 • Mbrojtja UV dhe IR: Siguruar në mënyrë të përhershme
 • Min./maks. kushtet e temperaturës: -10 deri në 70 °C
 • Standardet: EN 379
 • Materiali: PA – Poliamid
 • Min./maks. Koha e kalimit nga errësirë në dritë: 0-0 d
 • Ngjyra: E zezë

Përshkrim

Përkrenare standarde për saldim me një ose dy nivele mbrojtjeje

 • Dritarja e shikimit e prerë për parandalimin e gërvishtjeve
 • Shumë komode për tu veshur falë peshës së ulët
 • Dizajn i veçantë kundër tymit
 • Njësia e kontrollit brenda kaskës
 • Nivelet e mbrojtjes 10 dhe 11 të rregullueshme
 • I përshtatshëm për saldim sipër

Njoftim

 • Jo i përshtatshëm për saldim me lazer dhe me hark pulsues dhe aplikime me rrymë saldimi < 20 amper!
 • Ndjeshmëria duhet të rregullohet për t’iu përshtatur harkut!

Zona e aplikimit

I përshtatshëm për përdorim në proceset e saldimit elektrik.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKË SALDIMI AUTOMATIKE WSH III 10-11”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
VINOVIL PËR NGJITJE DRURU D3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
QERAMIK PER XHAMA AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PANELE DYSHEMEJE PËR SERVIS
MASKË SALDIMI AUTOMATIKE WSH III 10-11
MASKË SALDIMI AUTOMATIKE WSH III 10-11
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart