Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MASKË SALDIMI ME FOTOELEMENTË

L5,800

MASKË SALDIMI ME FOTOELEMENTË

• Miratuar nga CE
• Gjendja e dritës: DIN.4
• Gjendja e errët: DIN.9-13
• Koha (et) e ndërrimit: 1/25000
• Koha e vonesës: 0.2-0.8s vazhdojnë të rregullohen
• Furnizimi me energji elektrike: Qelizat diellore & bateritë e litiumit
• Ndezja / fikja: Plotësisht automatike
• Butoni i hijes: Jashtë
• Ndjeshmëria: I rregullueshëm
• I përshtatshëm për ARC, TIG, MIG, Spot, Mikro, Wire, AC, DC, dhe Saldatorë Plazma dhe Prerës Plazma
• Paketimi: kuti me ngjyra

SKU: 45087 Tags: ,

L5,800

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MASKË SALDIMI ME FOTOELEMENTË

MASKË SALDIMI ME FOTOELEMENTË

• Miratuar nga CE
• Gjendja e dritës: DIN.4
• Gjendja e errët: DIN.9-13
• Koha (et) e ndërrimit: 1/25000
• Koha e vonesës: 0.2-0.8s vazhdojnë të rregullohen
• Furnizimi me energji elektrike: Qelizat diellore & bateritë e litiumit
• Ndezja / fikja: Plotësisht automatike
• Butoni i hijes: Jashtë
• Ndjeshmëria: I rregullueshëm
• I përshtatshëm për ARC, TIG, MIG, Spot, Mikro, Wire, AC, DC, dhe Saldatorë Plazma dhe Prerës Plazma
• Paketimi: kuti me ngjyra

NR. PIKA E SHIKIMIT TIZ MADHSISIL SIL FILTERIT. / KARTON
45087 110x90x10 mm 92×42 mm 4

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKË SALDIMI ME FOTOELEMENTË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME 1 BATERI LI-ION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARROCË VEGLASH ME 7 SIRTARË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE INVERTER 160A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
XHIRO MAKINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË SALDIMI ME DOREZË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME 4 SHTRESA GOME
MASKË SALDIMI ME FOTOELEMENTË
MASKË SALDIMI ME FOTOELEMENTË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart