Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SYZE SALDIME ME AJROSJE

L500

SYZE SALDIME ME AJROSJE

• Projektimi i rrokullisjes me pozicion mbylljeje mbyllur
• Kornizë PVC me peshë të butë dhe të lehtë
• Lente qelqi të jashtme inorganike me ngjyra
• Lente qelqi të brendshme transparente dhe të pastra
• Paketimi: qese polifonike me varëse letre

SKU: 45075 Tags: ,

L500

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

SYZE SALDIME ME AJROSJE

SYZE SALDIME ME AJROSJE

• Projektimi i rrokullisjes me pozicion mbylljeje mbyllur
• Kornizë PVC me peshë të butë dhe të lehtë
• Lente qelqi të jashtme inorganike me ngjyra
• Lente qelqi të brendshme transparente dhe të pastra
• Paketimi: qese polifonike me varëse letre

NR. Madhësia sa. / KARTONI
45075 100

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SYZE SALDIME ME AJROSJE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARROCË DORE E PALOSSHME
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KOMPLET KRIKETI 12-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË SALDIMI ME DOREZË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE ME BATERI LI-ION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARROCË VEGLASH ME 7 SIRTARË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart