Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

FRYRËSE GJETHESH 600W

L5,900

FRYRËSE GJETHESH 600W

 • Tensioni i vlerësuar: 230V 50Hz
 • Fuqia e hyrjes: 600W
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0-16000rpm
 • Shpejtësia maksimale e fryrjes: 0-3.5m³ / min
 • Shpejtësia e ndryshueshme
 • Me 1 qese pluhuri
 • 2 mjete në 1: ventilator dhe fshesë me korrent
 • Paketimi: kuti me ngjyra
SKU: 79606 Tags: ,

L5,900

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

FRYRËSE GJETHESH 600W

FRYRËSE GJETHESH 600W

 • Tensioni i vlerësuar: 230V 50Hz
 • Fuqia e hyrjes: 600W
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0-16000rpm
 • Shpejtësia maksimale e fryrjes: 0-3.5m³ / min
 • Shpejtësia e ndryshueshme
 • Me 1 qese pluhuri
 • 2 mjete në 1: ventilator dhe fshesë me korrent
 • Paketimi: kuti me ngjyra

NR. Madhësia sa. / KARTONI
79606 600w 4

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FRYRËSE GJETHESH 600W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET LULE FREZË 12-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË SALDIMI ME DOREZË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
komplet-celesash-poligon-12-cope
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARROCË DORE PLATFORMË
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
MATRAPIK 1500W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart