Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN ME GODITJE 710W

L4,500

TRAPAN ME GODITJE 710W

 • GS e aprovuar
 • Tensioni i vlerësuar: 220-240V
 • Frekuenca: 50 / 60Hz
 • Pa shpejtësi ngarkese: 0-2900rpm
 • Me çelësin e stërvitjes / çekanit
 • Frekuenca e ndikimit: 0-46400bpm
 • Chuck: Ø13 mm
 • Maks. në çelik: 13 mm
 • Maks. ne beton: 13mm
 • Maks. në dru: 25mm
 • Priza dhe kabllo: VDE e aprovuar
SKU: 79502A Tags: ,

L4,500

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN ME GODITJE 710W

TRAPAN ME GODITJE 710W

 • GS e aprovuar
 • Tensioni i vlerësuar: 220-240V
 • Frekuenca: 50 / 60Hz
 • Pa shpejtësi ngarkese: 0-2900rpm
 • Me çelësin e stërvitjes / çekanit
 • Frekuenca e ndikimit: 0-46400bpm
 • Chuck: Ø13 mm
 • Maks. në çelik: 13 mm
 • Maks. ne beton: 13mm
 • Maks. në dru: 25mm
 • Priza dhe kabllo: VDE e aprovuar

Aksesorë ::

 • Dorezë anësore 1pc
 • 1 copë çelës 13mm
 • Gjuha e thellësisë 1 copë (plastike)
 • Paketimi: kuti me ngjyra

NR. PERMASA E SHTETE. / KARTONI
79501A 500w 6
79502A 710w 6

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN ME GODITJE 710W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET CELËSASH FISO STEL 5-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME 4 SHTRESA GOME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET LULE FREZË 12-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE INVERTER 160A
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
MATRAPIK 1100W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W
NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart