Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W

L5,500

NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W

 • Miratimi i CE
 • Fuqia e hyrjes: 700W / 1500W
 • Tensioni: 230V
 • Frekuenca: 50Hz
 • Prizat e ngrohjes: 20, 25, 32, 40, 50, 63mm;
 • Termorregulluesi: 0 ° C – 300 ° C
 • Zbatimi për: PP-R, PB, PE, PE-RT
 • Baza e hedhjes së aluminit
 • Priza dhe kabllo: CE i aprovuar 1.8m
 • Aksesorët përmbajnë
 • 1 pc shirit matës 3metër
 • Prerës tubash PVC 1pc 3-42mm
 • Kaçavidë 1pc PH1x100mm
 • Paketimi: kuti çeliku me letër me ngjyra dhe tkurrje
SKU: 33022 Tags: ,

L5,500

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W

NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W

 • Miratimi i CE
 • Fuqia e hyrjes: 700W / 1500W
 • Tensioni: 230V
 • Frekuenca: 50Hz
 • Prizat e ngrohjes: 20, 25, 32, 40, 50, 63mm;
 • Termorregulluesi: 0 ° C – 300 ° C
 • Zbatimi për: PP-R, PB, PE, PE-RT
 • Baza e hedhjes së aluminit
 • Priza dhe kabllo: CE i aprovuar 1.8m
 • Aksesorët përmbajnë
 • 1 pc shirit matës 3metër
 • Prerës tubash PVC 1pc 3-42mm
 • Kaçavidë 1pc PH1x100mm
 • Paketimi: kuti çeliku me letër me ngjyra dhe tkurrje

NR. Madhësia sa. / KARTONI
33022 8W 3

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARROCË DORE PLATFORMË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
CANTË VEGLASH 16″
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RAFT METALIK I GALVANIZUAR 5 HAPËSIRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE ME BATERI LI-ION
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
komplet-me-punto-metali-25-cope
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STOL PUNE PNEUMATIK
NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W
NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart