Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË ME MAJË VERTIKALE

L6,900

SHARRË ME MAJË VERTIKALE

 • GS e aprovuar
 • Tensioni i vlerësuar: 220-240V
 • Frekuenca: 50 / 60Hz
 • Fuqia hyrëse: 800W
 • Shpejtësia e prerjes: 800-3200rpm
 • Gjatësia e goditjes: 20 mm
 • Maksimumi në çelik: 8 mm
 • Maksimumi në dru: 80mm
 • Pjerrësia e këmbës: 0-45 °, majtas ose djathtas
 • Priza dhe kabllo: VDE e aprovuar
 • Lloji i tehut: T-fyell
SKU: 79551 Tags: ,

L6,900

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË ME MAJË VERTIKALE

SHARRË ME MAJË VERTIKALE

 • GS e aprovuar
 • Tensioni i vlerësuar: 220-240V
 • Frekuenca: 50 / 60Hz
 • Fuqia hyrëse: 800W
 • Shpejtësia e prerjes: 800-3200rpm
 • Gjatësia e goditjes: 20 mm
 • Maksimumi në çelik: 8 mm
 • Maksimumi në dru: 80mm
 • Pjerrësia e këmbës: 0-45 °, majtas ose djathtas
 • Priza dhe kabllo: VDE e aprovuar
 • Lloji i tehut: T-fyell

Aksesorët përmbajnë ::

 • Adapter pluhuri 1pc
 • Çelësi magji 1pc
 • 1pc teh për dru
 • Udhëzues paralel 1pc
 • Paketimi: Kuti BMC

NR. Madhësia sa. / KARTONI
79551 800W 6

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË ME MAJË VERTIKALE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO DRURI 5-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR 2400W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO BETONI 5-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE 2500W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARROCË DORE PLATFORMË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE ME BATERI LI-ION
SHARRË ME MAJË VERTIKALE
SHARRË ME MAJË VERTIKALE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart