Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA

Specialisti për servisimin e ajrit të kondicionuar në njësitë e ajrit të kondicionuar me vëllim të madh me ftohës R134a

 • Lloji i ftohësit: R134a
 • Vëllimi i ftohësit: 35 kg
 • Kapaciteti thithës: 980 g/min
 • Pesha e pajisjes: 120 kg
 • Gjerësia: 680 mm
 • Lartësia: 1175 mm
 • Thellësia: 667 mm
 • Maks. Presioni i funksionimit: 20 bar
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA

PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA

Specialisti për servisimin e ajrit të kondicionuar në njësitë e ajrit të kondicionuar me vëllim të madh me ftohës R134a

 • Lloji i ftohësit: R134a
 • Vëllimi i ftohësit: 35 kg
 • Kapaciteti thithës: 980 g/min
 • Pesha e pajisjes: 120 kg
 • Gjerësia: 680 mm
 • Lartësia: 1175 mm
 • Thellësia: 667 mm
 • Maks. Presioni i funksionimit: 20 bar

Zgjedhje e shpejtë dhe futje e lehtë e të gjitha të dhënave të klientëve dhe automjeteve

Navigim intuitiv i menusë dhe funksionim i përshtatshëm thjesht duke e rrotulluar dhe shtypur timonin e lundrimit

Funksionim i shpejtë dhe efikas i shërbimit të ajrit të kondicionuar në njësitë e ajrit të kondicionuar me volum të lartë

Kapaciteti i thithjes së pompës shtesë të ftohësit dhe kompresorit prej 980 g/min

Intervale të gjata shërbimi

Përdorimi i komponentëve me cilësi të lartë

Niveli më i lartë i reduktimit të ndikimit në aplikimet e përditshme të seminareve

Ndërtim efikas i karrocave i integruar në njësi

Mbushje e saktë me vaj

Menaxhimi plotësisht automatik i vajit

Lloji i vajit mund të ndryshohet shpejt

Shpëlarje e brendshme e sistemit të tubave duke përfshirë zorrët e shërbimit

Në përputhje të plotë me ligjin, i përshtatshëm për përdoruesit, i plotë

Certifikimi CE nga TÜV-SÜD

Zona e aplikimit

Servisim plotësisht automatik i ajrit të kondicionuar me ftohës R134a veçanërisht në autobusë, si dhe në automjete komerciale, automjete ndërtimi, automjete bujqësore, automjete hekurudhore, furgona dhe makina.

Fusha e dorëzimit

 • Tuba shërbimi 5 m me bashkime standarde
 • Plotësoni bazën e të dhënave të nivelit
 • Ngjitëse për vajra të ndryshëm dhe aditivë UV
 • Libri i mirëmbajtjes
 • Udhëzimet e shkurtuara të përdorimit (me lidhjen e faqes në internet për udhëzimet shumëgjuhëshe të përdorimit)
 • Udhëzimet e pajisjes
 • Certifikimi CE – TÜV SUD

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ingranazh me kënd për vidhosje dhe shpim
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
METËR LAZER WDM 5-12
METËR LAZER WDM 5-12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR MBYLLJEN E INGRANAZHEVE
SILIKON PËR MBYLLJEN E INGRANAZHEVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRIMI PLASTIK RIPLAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Gërmues llamarine A 16-A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA
PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart