Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Ingranazh me kënd për vidhosje dhe shpim

Ingranazh me kënd për vidhosje dhe shpim

 • Mbajtëse e tehut: 1/4 inç, E 6.3 gjashtëkëndësh
 • Lloji i makinës: Gjashtëkëndësh i jashtëm
 • Mbajtëse bit: gjashtëkëndësh 1/4 inç
 • Lloji i majës: Për gjashtëkëndëshin e jashtëm
 • Maks. çift rrotullues: 57 Nm
 • Gjatësia: 165 mm
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Ingranazh me kënd për vidhosje dhe shpim

Ingranazh me kënd për vidhosje dhe shpim

 • Mbajtëse e tehut: 1/4 inç, E 6.3 gjashtëkëndësh
 • Lloji i makinës: Gjashtëkëndësh i jashtëm
 • Mbajtëse bit: gjashtëkëndësh 1/4 inç
 • Lloji i majës: Për gjashtëkëndëshin e jashtëm
 • Maks. çift rrotullues: 57 Nm
 • Gjatësia: 165 mm

Ingranazhe me kënd me cilësi të lartë të bëra nga çeliku i ngurtësuar posaçërisht

Lejon një maksimum. çift rrotullues prej 57 Nm ose max. shpejtësia e rrotullimit prej 2000 rpm

Ndalim i sigurt

falë 360°, rrokje e butë pafundësisht e rregullueshme

Dizajn kompakt

Veçanërisht i përshtatshëm për të gjitha detyrat e vidhosjes në vende të ngushta dhe të vështira për t’u aksesuar

Mbajtëse e bitave magnetike 1/4″ me çakëll me ndërrim të shpejtë

 • Ndalim i sigurt për vidhat nëpërmjet forcës magnetike.
 • I përshtatshëm për të gjitha pjesët standarde dhe shpimet me bit me montim C6.3 dhe E6.3

Zona e aplikimit

I përshtatshëm për t’u përdorur me stërvitje dhe shpuese me vida që funksionojnë me bateri

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ingranazh me kënd për vidhosje dhe shpim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA
PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA
Added to wishlistRemoved from wishlist 8
Add to compare
SPRAJT MASTIC PËR TAPICERI
SPRAJT MASTIC PËR TAPICERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON TRANSPARENT I PASTËR XHAMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS DRURI ADHESIVE PUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË RETHORE HKS 65-E POWER
Ingranazh me kënd për vidhosje dhe shpim
Ingranazh me kënd për vidhosje dhe shpim
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart