Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA

Add your review

Mbrojtja afatgjatë e bojës dhe e rrotave nga moti

 • Përmbajtja: 400 ml
 • Erë/aroma: Hidrokarbur
 • Ngjyra: transparente
 • Dendësia: 0,645 g/cm³
 • Afati i ruajtjes nga prodhimi: 24 muaj
 • Pa AOX: Po
 • Pa silikon: Po
 • Pa tretës: Jo
Tags: ,

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA

SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA

Mbrojtja afatgjatë e bojës dhe e rrotave nga moti

 • Përmbajtja: 400 ml
 • Erë/aroma: Hidrokarbur
 • Ngjyra: transparente
 • Dendësia: 0,645 g/cm³
 • Afati i ruajtjes nga prodhimi: 24 muaj
 • Pa AOX: Po
 • Pa silikon: Po
 • Pa tretës: Jo

Përshkrim

 • Veti të mira rrotulluese falë efektit të lehtë për t’u pastruar
 • Jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj pajisjeve të larjes së makinave
 • Shpejt për të hyrë në fuqi
 • Rrit shkëlqimin e ngjyrës
 • Mbetjet e insekteve dhe papastërtitë e tjera janë dukshëm më të lehta për t’u hequr

Njoftim

Rekomandohet që të vishen doreza gjatë aplikimit.

Rezultatet optimale arrihen kur sipërfaqja është pa mbetje silikoni, dylli dhe lustri.

Zbatimi i vulës në buzët e montuara të rrotave do të thotë që materiali mund të arrijë disqet e frenave. Në këtë rast, frenoni përsëri me kujdes lirisht derisa të arrihet fuqia e plotë e frenimit.

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SILIKONI NGJITËS - KLASA E USHQIMIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAK MBROJTËS TË MOTORIT
LAK MBROJTËS TË MOTORIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
MASKË SALDIMI AUTOMATIKE WSH III 10-11
MASKË SALDIMI AUTOMATIKE WSH III 10-11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK SHPUES BËRTHAMË DS 180-P
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WURTH EWS 7-115 BASIC
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart