Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PANELE DYSHEMEJE PËR SERVIS

PANELE DYSHEMEJE PËR SERVIS

 • Maks. pesha e ngarkimit: 300 kg
 • Min. Rezistenca ndaj temperaturës: -20 °C
 • Rezistenca ndaj ultravjollcës: Po
 • Trashësia: 4.5 mm
 • Materiali: Kopolimer etilen propileni
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjerësia: 800 mm
 • Gjatësia: 1200 mm
 • Rezistenca kimike: Po
 • Erë/aroma: Pa erë
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

PANELE DYSHEMEJE PËR SERVIS

PANELE DYSHEMEJE PËR SERVIS

 • Maks. pesha e ngarkimit: 300 kg
 • Min. Rezistenca ndaj temperaturës: -20 °C
 • Rezistenca ndaj ultravjollcës: Po
 • Trashësia: 4.5 mm
 • Materiali: Kopolimer etilen propileni
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjerësia: 800 mm
 • Gjatësia: 1200 mm
 • Rezistenca kimike: Po
 • Erë/aroma: Pa erë

Ulje e madhe e kostos

Pllakat mund të përdoren disa herë në varësi të ndotjes dhe ngarkesës

I shpejtë dhe i thjeshtë për tu instaluar

 • Ndihmë për instalim në formën e logove të Würth
 • Shënim “Logoja e kthyer nga lart drejt instaluesit”
 • Pesha prej përafërsisht. 1000 g për pjatë

Kujdes i lehtë

Lehtë për t’u pastruar pas përdorimit falë sipërfaqes së lëmuar

Të riciklueshme

Pas përdorimit të lehtë për t’u asgjësuar duke përdorur sistemin e dyfishtë

Mund të paloset dhe pritet

E thjeshtë dhe e shpejtë për t’u përshtatur në qoshe dhe skaje

Rezistent ndaj UV, kimikateve, acideve dhe solucioneve alkaline

Njoftim

Tregoni kujdes me dyshemetë e lagura ose të sapo shtruara. Panelet mbrojtëse të dyshemesë nuk janë të përshkueshme nga lagështia. Si rezultat, avujt e ujit nuk mund të dalin dhe dyshemeja mund të dëmtohet.

Për vlerat e stresit mbi 300 kg për panel, duhet të kryhen teste paraprake dhe të merret informacion nga Würth aty ku është e nevojshme.

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PANELE DYSHEMEJE PËR SERVIS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR AJRI 24L PA VAJ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HAPESE KANALI PËR MURE DHE DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Gërmues llamarine A 16-A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE TIG 180 AC/DC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDEO ENDOSCOPE PËR SERVISE
VIDEO ENDOSCOPE PËR SERVISE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart