Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM

Ngjitës elastik 2C për lidhjen e lehtë të qelqit dhe metalit me njëri-tjetrin

 • Baza kimike: akrilat uretani
 • Dendësia: 1,08 g/cm³
 • Afati i ruajtjes nga prodhimi: 12 muaj
 • Përmbajtja: 1.5 ml
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM

NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM

Ngjitës elastik 2C për lidhjen e lehtë të qelqit dhe metalit me njëri-tjetrin

 • Baza kimike: akrilat uretani
 • Dendësia: 1,08 g/cm³
 • Afati i ruajtjes nga prodhimi: 12 muaj
 • Përmbajtja: 1.5 ml

Përshkrim

 • Aplikim i lehtë
 • Fortësi e lartë ngjitëse e menjëhershme
 • Fortësi e mirë e prerjes dhe/ose e goditjes
 • Lidhje rezistente ndaj dridhjeve
 • Rezistencë e jashtëzakonshme ndaj kimikateve
 • Pa tretës

Njoftim

 • Mos e ekspozoni në rrezet e diellit direkte dhe mos e përdorni në sipërfaqe xhami shumë të nxehta.
 • Sipërfaqet ngjitëse duhet të jenë të nivelit/planit paralel
 • Ngjitësja speciale nuk ka asnjë veti mbushëse të boshllëqeve.

Udhëzimet e aplikimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe në përvojën tonë; ju lutemi kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Nëse shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillimor, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda objektit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet. Ju lutemi respektoni fletën e të dhënave teknike!

Zona e aplikimit

I përshtatshëm për të gjitha aplikimet që kërkojnë rezistencë të mirë në prerje dhe/ose në goditje të qelqit, qeramikës dhe metalit, si dhe kombinime të tyre. Gjithashtu i përshtatshëm për materiale me koeficientë shumë të ndryshëm të zgjerimit, edhe me ndryshime të temperaturës dhe klimës.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU
PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
VINOVIL PËR NGJITJE DRURU D3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT
DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
INSTRUMENT MATES I TRASHËSISË SË BOJËS
INSTRUMENT MATES I TRASHËSISË SË BOJËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES PLLAKASH KOVË SFUNGJER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER
PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER
NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM
NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart