Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SEG DORE STP 140 EXACT-B

Me dorezë shufra, ideale për aplikime me precizion të lartë.

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Min./maks. frekuenca: 50 / 60 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 800 W
 • Min./maks. shpejtësia e goditjes në boshe: 800-3000 rpm
 • Numri i fazave të goditjes së lavjerrës: 4 copë
 • Gjatësia e goditjes: 26 mm
 • Maks. Thellësia e prerjes në dru: 140 mm
 • Maks. Thellësia e prerjes në çelik: 10 mm
 • Maks. Thellësia e prerjes në alumin: 20 mm

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SEG DORE STP 140 EXACT-B

SEG DORE STP 140 EXACT-B

Me dorezë shufra, ideale për aplikime me precizion të lartë.

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Min./maks. frekuenca: 50 / 60 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 800 W
 • Min./maks. shpejtësia e goditjes në boshe: 800-3000 rpm
 • Numri i fazave të goditjes së lavjerrës: 4 copë
 • Gjatësia e goditjes: 26 mm
 • Maks. Thellësia e prerjes në dru: 140 mm
 • Maks. Thellësia e prerjes në çelik: 10 mm
 • Maks. Thellësia e prerjes në alumin: 20 mm
 • Pajisja e mbajtjes së veglave: Mbajtëse me ndërrim të shpejtë
 • Pesha e makinës: 2.3 kg
 • Gjatësia e kabllit: 4 m

Rinisja e mbrojtjes

Mbrojtja e rifillimit parandalon një ndezje të paqëllimshme pas një ndërprerjeje të energjisë

Shumë preciz

Një udhëzues i tehut të sharrës i zhvilluar posaçërisht minimizon devijimin e tehut të sharrës. Rezultati është një prerje me saktësi maksimale

Butësi vrapimi

Dridhje të ulëta për butësi të shkëlqyer të drejtimit. Kjo e bën makinën më të lehtë për t’u trajtuar dhe përmirëson saktësinë e prerjes

Kontrolli optimal

Dizajni kompakt dhe i lehtë me perimetër të vogël të dorezës lejon kontrollin optimal të sharrës

Përdorues miqësor

Nuk kërkohet asnjë mjet shtesë për të ndryshuar tehun e sharrës ose për të rregulluar pllakën e këmbës së magnezit

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SEG DORE STP 140 EXACT-B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HAPESE KANALI PËR MURE DHE DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER
PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Krik Krokodil 6 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRIMI PLASTIK RIPLAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR NGJITJE DRURI
SILIKON PËR NGJITJE DRURI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAK MBROJTËS TË MOTORIT
LAK MBROJTËS TË MOTORIT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart