Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOMPRESOR AJRI 24L PA VAJ

Kompresor pistoni pa vaj, i fortë për përdorim fleksibël

 • Përshkrimi i llojit: SOLID24-PA VAJ
 • Fuqia e motorit: 1.5 kW
 • Maks. presioni: 8 bar
 • Kapaciteti i rezervuarit: 24 l
 • Kapaciteti i ajrit të marrjes: 220 l/min
 • Kapaciteti mbushës: 120 l/min
 • Sasia e furnizimit me ajër në 80 % të maksimumit. presioni: 100 l/min
 • Funksionimi pa vaj: Po
 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 20

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KOMPRESOR AJRI 24L PA VAJ

KOMPRESOR AJRI 24L PA VAJ

Kompresor pistoni pa vaj, i fortë për përdorim fleksibël

 • Përshkrimi i llojit: SOLID24-PA VAJ
 • Fuqia e motorit: 1.5 kW
 • Maks. presioni: 8 bar
 • Kapaciteti i rezervuarit: 24 l
 • Kapaciteti i ajrit të marrjes: 220 l/min
 • Kapaciteti mbushës: 120 l/min
 • Sasia e furnizimit me ajër në 80 % të maksimumit. presioni: 100 l/min
 • Funksionimi pa vaj: Po
 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 20
 • Shpejtësia e rrotullimit: 2850 rpm
 • Min./maks. kushtet e temperaturës: 5 deri në 40 °C
 • Gjatësia e kabllit: 1.5 m
 • Gjatësia x gjerësia x lartësia: 630 x 406 x 630 mm
 • Numri i cilindrave: 1 copë
 • Numri i bashkimeve me veprim të shpejtë: 1 copë
 • Niveli i presionit të zërit: 82 dB
 • Pesha e makinës: 24 kg

Kërkesa të reduktuara për servisim

Kompresor pistoni pa vaj

Ekrani i presionit të rezervuarit

Manometër shtesë

Presioni i rregullueshëm i punës

Reduktues presioni me manometër

Performancë e mirë e fillimit të ftohtë

Ndërprerës presioni i cilësisë së lartë me valvul lehtësimi

Ideale për përdorim celular

 • Trajtim i rehatshëm për shkak të dorezës tërheqëse të gomës dhe dorezës shtesë
 • Rrota të forta për transport të përshtatshëm
 • Baza e gomës për bazë të sigurt

Mbrojtja nga mbinxehja e motorit

Mbrojtje e integruar nga mbingarkesa

Njoftim

Nuk është miratuar për përdorim në mjekësi, përpunim ushqimor ose për mbushje të aparateve të frymëmarrjes. Vëzhgoni shënimet e sigurisë në udhëzimet e përdorimit. Pajisja është testuar në prototip.

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOMPRESOR AJRI 24L PA VAJ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON IZOLUES LLAMARINE AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE E MBLEDHJES TË VAJIT TË PËRDORUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TESTER VIZUAL ANTI-FREEZE DHE ADBLUE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË MAJASH PËR BETON DHE METAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Pastrues akulli per xhamat DE-ICER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON NGJITËS PËR PISHINA
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart