Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER

Add your review

Pastrues special për para-trajtim në riparimin e dritareve

 • Baza kimike: Hidrokarbur alifatik
 • Dendësia/kushtet: 0,97 g/cm³ / në 20°C
 • Përmbajtja: 500 ml
 • Ngjyra: e pangjyrë
 • Aroma/aroma: Karakteristike
 • Vlera e pH: 9
 • Pa AOX: Po
 • Afati i ruajtjes nga prodhimi: 24 muaj
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER

PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER

Pastrues special për para-trajtim në riparimin e dritareve

 • Baza kimike: Hidrokarbur alifatik
 • Dendësia/kushtet: 0,97 g/cm³ / në 20°C
 • Përmbajtja: 500 ml
 • Ngjyra: e pangjyrë
 • Aroma/aroma: Karakteristike
 • Vlera e pH: 9
 • Pa AOX: Po
 • Afati i ruajtjes nga prodhimi: 24 muaj

Përshkrim

Për pastrimin e të gjithë panelit të xhamit përfshirë. printim me ekran qeramik, sipërfaqe të spërkatura PVC ose PUR-RIM.

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

Udhëzimet

Për të para-trajtuar, pastroni dritaren me pastruesin aktiv dhe sfungjerin gërryes të pastrimit 0899700408 për të hequr ndotjen. Më pas thani dritaren duke e fshirë me një leckë pa garzë.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON TRANSPARENT I PASTËR XHAMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE E MBLEDHJES TË VAJIT TË PËRDORUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastë për larje të duarve
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për mbylljen e motorrit SUPER RTV
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE DRILL BM 13-XE
PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER
PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart