Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PAJISJE PER MBUSJHE AIR-KONDICIONIMI

Njësi e fuqishme dhe e fuqishme e shërbimit të ajrit të kondicionuar për servisim plotësisht automatik të ajrit të kondicionuar me ftohës R134a

 • Pesha e pajisjes: 90 kg
 • Gjerësia: 680 mm
 • Lartësia: 1175 mm
 • Thellësia: 667 mm
 • Lloji i ftohësit: R134a
 • Vëllimi i ftohësit: 20 kg
 • Saktësia e mbushjes së ftohësit: +/- 15 g
 • Prodhimi i pompës vakum: 128 l/min
 • Kapaciteti thithës: 500 g/min
 • Ekrani: LCD me 4 rreshta
 • Maks. Presioni i funksionimit: 20 bar
 • Miratimi: CE
 • Pesha e produktit (për artikull): 90 kg
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

PAJISJE PER MBUSJHE AIR-KONDICIONIMI

PAJISJE PER MBUSJHE AIR-KONDICIONIMI

Njësi e fuqishme dhe e fuqishme e shërbimit të ajrit të kondicionuar për servisim plotësisht automatik të ajrit të kondicionuar me ftohës R134a

 • Pesha e pajisjes: 90 kg
 • Gjerësia: 680 mm
 • Lartësia: 1175 mm
 • Thellësia: 667 mm
 • Lloji i ftohësit: R134a
 • Vëllimi i ftohësit: 20 kg
 • Saktësia e mbushjes së ftohësit: +/- 15 g
 • Prodhimi i pompës vakum: 128 l/min
 • Kapaciteti thithës: 500 g/min
 • Ekrani: LCD me 4 rreshta
 • Maks. Presioni i funksionimit: 20 bar
 • Miratimi: CE
 • Pesha e produktit (për artikull): 90 kg

Koncept inteligjent me emetim të ulët

Procesi inovativ për kullimin e mbeturinave të vajrave siguron humbje minimale të ftohësit

Testimi në përputhje me ligjin

Lexoni dhe eksportoni të dhënat përmes ndërfaqes USB

Pastrim i automatizuar i qarkut të njësisë së shërbimit të ajrit të kondicionuar

Komponentë të lehtë për t’u mirëmbajtur

Përdorimi i komponentëve me cilësi të lartë dhe të projektuar posaçërisht

Nuk ka akses të padëshiruar

Mund të konfigurohet aksesi i personalizuar për pajisjen

Manometër shtesë për shfaqjen e presionit të brendshëm të shishes së ftohësit

Fusha e dorëzimit

 • Tuba shërbimi 2 x 3 m me bashkime standarde me veprim të shpejtë
 • Baza e të dhënave të nivelit të mbushjes së automjetit
 • Ngjitëse për vajra të ndryshëm dhe aditivë UV
 • Libri i mirëmbajtjes
 • Udhëzimet e shkurtuara të përdorimit (me lidhjen e faqes në internet për udhëzimet shumëgjuhëshe të përdorimit)
 • Udhëzimet e pajisjes

Zona e aplikimit

Servisimi i ajrit të kondicionuar në njësitë e ajrit të kondicionuar në makina, furgona, automjete komunale, automjete ndërtimi dhe automjete bujqësore.

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PAJISJE PER MBUSJHE AIR-KONDICIONIMI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GJETËS POZICIONI DIXHITAL MD 12
GJETËS POZICIONI DIXHITAL MD 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR AJRI 24L PA VAJ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS DRURI ADHESIVE PUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 8
Add to compare
SPRAJT MASTIC PËR TAPICERI
SPRAJT MASTIC PËR TAPICERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË NGJITHËSE HKP 300-E
PAJISJE PER MBUSJHE AIR-KONDICIONIMI
PAJISJE PER MBUSJHE AIR-KONDICIONIMI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart