Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN ME GODITJE DRILL BM 13-XE

Stërvitja praktike 13 mm me dorezë ergonomike dhe sistem kabllor të posaçëm prizë

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Min./maks. frekuenca: 50 / 60 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 600 W
 • Fuqia dalëse: 300 W
 • Shpejtësia e boshtit marshi 1/2 min./maksimumi: 0-900 / 0-2500 rpm
 • Shpejtësia e rrotullimit me ngarkesë nominale në marshin 1/2: 0-520 / 0-1500 rpm
 • Mbajtëse çakeje shpuese: 1/2 inç x 20 UNF
 • Min./maks. Gjerësia e hapjes së çakut të shpimit: 1-13 mm
 • Diametri i qafës së shtrëngimit: 43 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në çelik: 13 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në alumin: 16 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në dru të butë: 40 mm
 • Maks. Diametri i vidës: 6 mm
 • Maks. Diametri i prerjes së fillit: M8
 • Gjerësia në të gjithë qoshet: 32.5 mm
 • Gjatësia x lartësia: 335 x 207 mm
 • Pesha e makinës: 2.2 kg
 • Gjatësia e kabllit: 4 m
Tags: ,

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN ME GODITJE DRILL BM 13-XE

TRAPAN ME GODITJE DRILL BM 13-XE

Stërvitja praktike 13 mm me dorezë ergonomike dhe sistem kabllor të posaçëm prizë

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Min./maks. frekuenca: 50 / 60 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 600 W
 • Fuqia dalëse: 300 W
 • Shpejtësia e boshtit marshi 1/2 min./maksimumi: 0-900 / 0-2500 rpm
 • Shpejtësia e rrotullimit me ngarkesë nominale në marshin 1/2: 0-520 / 0-1500 rpm
 • Mbajtëse çakeje shpuese: 1/2 inç x 20 UNF
 • Min./maks. Gjerësia e hapjes së çakut të shpimit: 1-13 mm
 • Diametri i qafës së shtrëngimit: 43 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në çelik: 13 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në alumin: 16 mm
 • Maks. Diametri i shpimit në dru të butë: 40 mm
 • Maks. Diametri i vidës: 6 mm
 • Maks. Diametri i prerjes së fillit: M8
 • Gjerësia në të gjithë qoshet: 32.5 mm
 • Gjatësia x lartësia: 335 x 207 mm
 • Pesha e makinës: 2.2 kg
 • Gjatësia e kabllit: 4 m

Përshkrim

 • Ndryshimi i thjeshtë i veglave me një dorë
 • Bllokim automatik i boshtit
 • Ndalon rrëshqitjen e mjetit në çakun e stërvitjes
 • Stërvitja me veprim të shpejtë me një mëngë me kyçje me forcë shtrënguese dhe nofulla karabit
 • Kabllot me defekt mund të zëvendësohen ose mund të bashkohen kabllot më të gjata brenda pak sekondash
 • Sistemi i veçantë i lidhjes
 • Besueshmëri e lartë dhe transmetim optimal i energjisë
 • Njësi ingranazhesh planetare prej metali të ngurtë
 • Kontroll i vazhdueshëm i shpejtësisë
 • Çelësi elektronik i mbytjes me rrotë rregulluese
 • Parandalon ndryshimin aksidental
 • Ndërprerës me 2 shpejtësi me kyç në pjesën e jashtme të kutisë.
 • Çelësi djathtas/majtas në krye të strehës
 • Mbulesa e shërbimit për ndryshime të lehta të furçave të karbonit
 • Furça shtesë të karbonit zëvendësues në dorezë
 • Mbërthimi i sigurt, edhe në çift rrotullues të lartë
 • Dorezë e fortë shtesë me ndalesë në thellësi
 • E fortë dhe kompakte
 • Strehim poliamidi i përforcuar me tekstil me fije qelqi

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN ME GODITJE DRILL BM 13-XE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE BS 13-SEC POWER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NIVELUES LAZER WURTH CLG 18
NIVELUES LAZER WURTH CLG 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 3 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAK MBROJTËS TË MOTORIT
LAK MBROJTËS TË MOTORIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Frezë vertikale ROUTER OF 1100-E
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDEO, ENDOSKOPI PËR AUTOMJETE
VIDEO, ENDOSKOPI PËR AUTOMJETE
TRAPAN ME GODITJE DRILL BM 13-XE
TRAPAN ME GODITJE DRILL BM 13-XE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart