Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MIKROMETER DIGJITAL WURTH

  • Vlera e shkallës: 0.001 mm
  • Rritjet matëse të boshtit: 0,5 mm

Përshkrim

Kllapa: çeliku i falsifikuar

Sipërfaqet matëse: karabit, i bluar dhe i lakuar

Mikrometër me mbrojtje ndaj nxehtësisë

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

MIKROMETER DIGJITAL WURTH

MIKROMETER DIGJITAL WURTH

  • Vlera e shkallës: 0.001 mm
  • Rritjet matëse të boshtit: 0,5 mm

Përshkrim

Kllapa: çeliku i falsifikuar

Sipërfaqet matëse: karabit, i bluar dhe i lakuar

Mikrometër me mbrojtje ndaj nxehtësisë

Asnjë devijim dimensional

Me arpion

Për matjen e vazhdueshme të presionit

Vlerësimi i mbrojtjes IP 65 (rezistent ndaj spërkatjes dhe pluhurit)

Funksionet: On/Off/Zero, ABS/MM/Inch, prodhimi i të dhënave: RS-232

Furnizohet me bateri CR 2032

Njoftim

Jepet ne kuti plastike

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIKROMETER DIGJITAL WURTH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU
PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT
DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WURTH EWS 7-115 BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET SISTEM I NIVELIMIT TE Pllakave
SET SISTEM I NIVELIMIT TE Pllakave
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKUMË NGJITËSE ME PISTOLETË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart