Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastrues akulli per xhamat DE-ICER

Largon shpejt dhe në mënyrë efektive akullin dhe ngricat e bardha

Edhe dritaret me ngrirje të madhe pastrohen shpejt dhe në mënyrë efektive nga akulli dhe ngrica e bardhë

  • Asnjë “gërvishtje” e mundimshme e dritareve
  • Aplikim i shpejtë

Mbron dritaret nga ngrirja përsëri

Dukshmëri e qartë, edhe nëse pjesa e brendshme e automjetit nuk e ka arritur ende temperaturën e funksionimit

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Pastrues akulli per xhamat DE-ICER

Pastrues akulli per xhamat DE-ICER

Largon shpejt dhe në mënyrë efektive akullin dhe ngricat e bardha

Edhe dritaret me ngrirje të madhe pastrohen shpejt dhe në mënyrë efektive nga akulli dhe ngrica e bardhë

  • Asnjë “gërvishtje” e mundimshme e dritareve
  • Aplikim i shpejtë

Mbron dritaret nga ngrirja përsëri

Dukshmëri e qartë, edhe nëse pjesa e brendshme e automjetit nuk e ka arritur ende temperaturën e funksionimit

Përputhshmëri e shkëlqyer e materialit

Bojrat, goma dhe plastika nuk sulmohen

Pa metanol

Aromë e këndshme agrume

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

Zona e aplikimit

Për çdo lloj xhamash në industrinë e makinave, të cilat duhet të pastrohen nga formimi i përparmë ose akulli. Material i pajtueshëm me bojë, gomë, polikarbonat dhe PMMA

Udhëzimet

Spërkatni xhamat e makinës nga lart poshtë me llak Würth Super Anti-Freeze. Hiqni akullin e shkrirë me një kruese ose leckë. Për të parandaluar ripërtëritjen e formimit të akullit, mund të spërkatni përsëri një shtresë të hollë.

Nëse brenda makinës krijohet akull, spërkatni llakun Würth Super Anti-Freeze mbi një leckë dhe fërkojeni xhamin për pak kohë.

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

Videos: Pastrues akulli per xhamat DE-ICER

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues akulli per xhamat DE-ICER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU
PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR WURTH 50 L
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
RRIP SIGURIE PËR LARTËSI SET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAY ZIFT PËR MAKINA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË PORTATIVE KTS 140 COMBI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER
PASTRUES I XHAMIT ACTIVE CLEANER
Pastrues akulli per xhamat DE-ICER
Pastrues akulli per xhamat DE-ICER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart