Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS

Add your review

Aktivitet i lartë kapilar

Karakteristikat optimale të zvarritjes sigurojnë depërtim të jashtëzakonshëm të ndryshkut dhe heqje të gjerë të ndryshkut

Përmban përbërje të lëngshme, shumë efektive, organike të molibdenit OMC2

 • Ndryshe nga produktet që përmbajnë lubrifikantë të ngurtë, si MOS2, OMC2 nuk precipiton në kontejnerë më të mëdhenj.
 • Fërkimi zvogëlohet
 • Efekt i shkëlqyer lubrifikues duke zbutur sipërfaqen metalike
 • Siguron funksionim të përhershëm të qetë të lidhjeve
 • Aditivë mbrojtës ndaj korrozionit për mbrojtje optimale

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS

Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS

Aktivitet i lartë kapilar

Karakteristikat optimale të zvarritjes sigurojnë depërtim të jashtëzakonshëm të ndryshkut dhe heqje të gjerë të ndryshkut

Përmban përbërje të lëngshme, shumë efektive, organike të molibdenit OMC2

 • Ndryshe nga produktet që përmbajnë lubrifikantë të ngurtë, si MOS2, OMC2 nuk precipiton në kontejnerë më të mëdhenj.
 • Fërkimi zvogëlohet
 • Efekt i shkëlqyer lubrifikues duke zbutur sipërfaqen metalike
 • Siguron funksionim të përhershëm të qetë të lidhjeve
 • Aditivë mbrojtës ndaj korrozionit për mbrojtje optimale

Ofron mbrojtje të qëndrueshme kundër korrozionit të mëtejshëm

Pa rrëshirë dhe acid

Pa silikon

E përputhshme me gomë dhe plastikë

Njoftim

 • Hiqni menjëherë materialin e tepërt ose spërkatjet në sipërfaqe të ndjeshme dhe të lyera.
 • Pa rrëshirë dhe acid
 • Pa silikon

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME KEND WB 10-RLE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKUMË NGJITËSE ME PISTOLETË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON TRANSPARENT I PASTËR XHAMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAY Bojërash Shkëlqim i lartë
Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS
Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart