Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR PËR SILIKON XHAMI

Add your review

Primer transparent për ngjitësin e dritareve Revolution

 • Enë: kanaçe
 • Përmbajtja: 20 ml
 • Baza kimike: Nafta
 • Ngjyra: transparente
 • Min. koha e ndezjes: 15 min
 • Kushtet e kohës së ndezjes: në 23°C dhe lagështi relative 50%.
 • Min. Temperatura e përpunimit: 5 °C
 • Maks. temperatura e përpunimit: 25 °C

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR PËR SILIKON XHAMI

ASTAR PËR SILIKON XHAMI

Primer transparent për ngjitësin e dritareve Revolution

 • Enë: kanaçe
 • Përmbajtja: 20 ml
 • Baza kimike: Nafta
 • Ngjyra: transparente
 • Min. koha e ndezjes: 15 min
 • Kushtet e kohës së ndezjes: në 23°C dhe lagështi relative 50%.
 • Min. Temperatura e përpunimit: 5 °C
 • Maks. temperatura e përpunimit: 25 °C

Përshkrim

 • Promotor ngjitës transparent për ngjitësin e dritareve Revolution
 • Aktivizues për prerjen (rruaza e mbetur) dhe dritare të veshura paraprakisht me PU/PVC

Njoftim

Produkti nuk ofron mbrojtje UV. Ju lutemi mos e fshini. Shkundeni enën mirë përpara se ta hapni.

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

Zona e aplikimit

Të gjitha xhamat/xhamat në sektorin e xhamit të zëvendësimit të makinave për makinat e pasagjerëve dhe furgonat e vegjël. Para-trajtimi i dritares kur përdoret lustrim zëvendësues (i veshur me qeramikë).

Udhëzimet

Sipërfaqet duhet të jenë plotësisht të thata, të pastra dhe pa yndyrë. Për ta bërë këtë, pastroni sipërfaqet ngjitëse me një pastrues aktiv. Shkundni promovuesin e ngjitjes së kontaktit të pastër përpara përdorimit. Pastrimi i kontaktit mund të aplikohet më pas. Blloqe udhëzuese, art. nr. 0890024515: Mbushja aktivizohet duke përkulur shkurtimisht dorezën (klikim i lehtë). Përmbajtja aplikohet duke përdorur anën e tekstilit (të kuqe) mbi zonën e shpuar qeramike. Një aplikim është i mjaftueshëm. Ngjitësi i dritares mund të aplikohet pasi të jetë fikur plotësisht (15 minuta). Për më shumë informacion, ju lutemi referojuni fletës së të dhënave teknike.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR PËR SILIKON XHAMI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA
SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE PËR NXHJEJEN E VAJIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Tavolina pune për servise PRO WUS 1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HAPESE KANALI PËR MURE DHE DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPOTTER PËR TËRHEQJEN E LLAMARINËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 2.5 Tonë WURTH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart