Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU

Add your review

Pajisja me gaz me performancë të lartë për lidhje druri me karikator 34°

 • Tensioni nominal: 6 V/DC
 • Kapaciteti i baterisë/baterisë së ringarkueshme: 1.5 Ah
 • Numri i futjeve të gozhdëve për karikim të baterisë: 3000 copë
 • Lloji i baterisë/baterisë së ringarkueshme: NiMH
 • Koha e karikimit: 150 min
 • Kapaciteti i revistës: 40 copë
 • I përshtatshëm për min./maks. Diametri i gozhdës: 2,8 – 3,1 mm
 • I përshtatshëm për min./maks. gjatësia e thonjve: 50-90 mm
 • Gjatësia: 34 cm
 • Gjerësia: 11 cm
 • Lartësia: 39.1 cm
 • Pesha e makinës: 3.5 kg

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU

PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU

Pajisja me gaz me performancë të lartë për lidhje druri me karikator 34°

 • Tensioni nominal: 6 V/DC
 • Kapaciteti i baterisë/baterisë së ringarkueshme: 1.5 Ah
 • Numri i futjeve të gozhdëve për karikim të baterisë: 3000 copë
 • Lloji i baterisë/baterisë së ringarkueshme: NiMH
 • Koha e karikimit: 150 min
 • Kapaciteti i revistës: 40 copë
 • I përshtatshëm për min./maks. Diametri i gozhdës: 2,8 – 3,1 mm
 • I përshtatshëm për min./maks. gjatësia e thonjve: 50-90 mm
 • Gjatësia: 34 cm
 • Gjerësia: 11 cm
 • Lartësia: 39.1 cm
 • Pesha e makinës: 3.5 kg

Përshkrim

Për përdorim universal

I pavarur nga sistemet e palëvizshme dhe të lëvizshme me ajër të kompresuar

Punë e përshtatshme dhe pa mundim

Dizajn i lehtë, kompakt me krah të shkurtër kontakti dhe zmbrapsje shumë të ulët

Njoftim

Koha e karikimit (bateria e shkarkuar) përafërsisht. 150 minuta; minimumi 24 orë për karikimin fillestar dhe pas periudhave të gjata pa përdorim.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SILIKONI NGJITËS - KLASA E USHQIMIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS DRURI ADHESIVE PUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE E MBLEDHJES TË VAJIT TË PËRDORUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VINOVIL ME THARJE TE SHPEJTË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart