Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KALIBER DIXHITAL WURTH

Kalipera Vernier me rul gishti, vidë mbyllëse dhe matës thellësie.

 • Saktësia absolute e matjes së gjatësisë: 0.03 mm
 • Maks. diapazoni i matjes së gjatësisë: 150 mm
 • Gjatësia e nofullës: 40 mm
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

KALIBER DIXHITAL WURTH

KALIBER DIXHITAL WURTH

Kalipera Vernier me rul gishti, vidë mbyllëse dhe matës thellësie.

 • Saktësia absolute e matjes së gjatësisë: 0.03 mm
 • Maks. diapazoni i matjes së gjatësisë: 150 mm
 • Gjatësia e nofullës: 40 mm

Përshkrim

 • Njësia matëse: Metrikë ose inç, konvertim i drejtpërdrejtë
 • Ekran dixhital LCD 10 mm
 • Dalja e të dhënave është e përputhshme me RS 232
 • Bateria: Bateri 1,5 V oksid argjendi (SR44)
 • Drita e monitorit të tensionit të baterisë në ekran
 • Fikja automatike/5 min.
 • Çelik inox, i ngurtësuar dhe i lëmuar
 • Sipërfaqet matëse të bluara dhe të shtruara
 • Me vidë mbyllëse
 • Matës i sheshtë i thellësisë
 • Tabela e fijeve në anën e pasme, matësi i thellësisë në kaliper

Njoftim

Dorëzuar në kuti plastike.

Zona e aplikimit

Kalipat kanë dy krahë matëse në secilën anë për matjen e dimensioneve të brendshme dhe të jashtme. Kalipat kanë edhe një matës thellësie që mund të përdoret p.sh. për matjen e vrimave të shpimit. Kapëset kanë një tabelë në anën e pasme për të kërkuar diametrin e vrimave të bërthamës në prerjen e fijeve.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KALIBER DIXHITAL WURTH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NIVELUES LAZER WURTH CLG 18
NIVELUES LAZER WURTH CLG 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HAPESE KANALI PËR MURE DHE DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË MAJASH PËR BETON DHE METAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 2.5 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAY Bojërash Shkëlqim i lartë
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart