Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË RETHORE HKS 65-E POWER

Sharrë rrethore 1800 W me peshë të vogël dhe shpejtësi të lartë prerjeje. Shina udhëzuese e koordinuar do të thotë se është gjithashtu ideale për prerje të sakta

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Min./maks. frekuenca: 50 / 60 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 1800 W
 • Min./maks. shpejtësia boshe: 2300-5000 rpm
 • Min./maks. shpejtësia e rrotullimit me ngarkesë nominale: 1400-4000 rpm
 • I përshtatshëm për diametrin e shpimit: 30 mm
 • Maks. Diametri i tehut të sharrës: 190 mm
 • Min./maks. Këndi mitër: 0-45 gradë
 • Maks. thellësia e prerjes në 90 gradë: 65 mm
 • Maks. thellësia e prerjes në 45 gradë: 48 mm
 • Gjatësia e pllakës bazë x gjerësia e pllakës bazë: 327 x 203 mm
 • Pesha e makinës: 5.2 kg
 • Gjatësia e kabllit: 4 m

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË RETHORE HKS 65-E POWER

SHARRË RETHORE HKS 65-E POWER

Sharrë rrethore 1800 W me peshë të vogël dhe shpejtësi të lartë prerjeje. Shina udhëzuese e koordinuar do të thotë se është gjithashtu ideale për prerje të sakta

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Min./maks. frekuenca: 50 / 60 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 1800 W
 • Min./maks. shpejtësia boshe: 2300-5000 rpm
 • Min./maks. shpejtësia e rrotullimit me ngarkesë nominale: 1400-4000 rpm
 • I përshtatshëm për diametrin e shpimit: 30 mm
 • Maks. Diametri i tehut të sharrës: 190 mm
 • Min./maks. Këndi mitër: 0-45 gradë
 • Maks. thellësia e prerjes në 90 gradë: 65 mm
 • Maks. thellësia e prerjes në 45 gradë: 48 mm
 • Gjatësia e pllakës bazë x gjerësia e pllakës bazë: 327 x 203 mm
 • Pesha e makinës: 5.2 kg
 • Gjatësia e kabllit: 4 m

Dizajn ergonomik

 • Peshë e ulët për trajtim të përsosur
 • Pllakë bazë nga alumini i derdhur

Përparim i shpejtë në punë

Me elektronikë konstante, shpejtësia mbetet konstante, edhe nën ngarkesa.

Shpejtësia e rregullueshme

Parazgjedhja e shpejtësisë për përputhjen me çdo operacion.

Mbrojtja e përdoruesit dhe motorit

Fillimi i butë

Pajisja e nxjerrjes

Pothuajse nuk ka tallash në zonën e punës nëse përdoret së bashku me një fshesë me korrent industrial Würth.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË RETHORE HKS 65-E POWER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR WURTH 50 L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON IZOLUES LLAMARINE AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PAJISJE PER MBUSJHE AIR-KONDICIONIMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lubrifikues Kushinetash WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14
NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart