Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOMPRESOR KOMPAKT 20 L PA VAJ

Add your review

Kompresor pistoni kompakt pa vaj për përdorim fleksibël në dekorimin e brendshëm dhe në kantiere me opsione montimi dhe transporti të kutisë së madhe të sistemit

 • Përshkrimi i llojit: COMPACT20-PA OIL
 • Fuqia e motorit: 1.7 kW
 • Maks. presioni: 10 bar
 • Kapaciteti i rezervuarit: 20 l
 • Kapaciteti i ajrit të marrjes: 280 l/min
 • Kapaciteti mbushës: 150 l/min
 • Sasia e furnizimit me ajër në 80 % të maksimumit. presioni: 140 l/min
 • Funksionimi pa vaj: Po
 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

KOMPRESOR KOMPAKT 20 L PA VAJ

KOMPRESOR KOMPAKT 20 L PA VAJ

Kompresor pistoni kompakt pa vaj për përdorim fleksibël në dekorimin e brendshëm dhe në kantiere me opsione montimi dhe transporti të kutisë së madhe të sistemit

 • Përshkrimi i llojit: COMPACT20-PA OIL
 • Fuqia e motorit: 1.7 kW
 • Maks. presioni: 10 bar
 • Kapaciteti i rezervuarit: 20 l
 • Kapaciteti i ajrit të marrjes: 280 l/min
 • Kapaciteti mbushës: 150 l/min
 • Sasia e furnizimit me ajër në 80 % të maksimumit. presioni: 140 l/min
 • Funksionimi pa vaj: Po
 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 20
 • Shpejtësia e rrotullimit: 2850 rpm
 • Min./maks. kushtet e temperaturës: 0 deri në 40 °C
 • Gjatësia e kabllit: 4 m
 • Gjatësia x gjerësia x lartësia: 580 x 600 x 500 mm
 • Numri i cilindrave: 1 copë
 • Numri i bashkimeve me veprim të shpejtë: 2 copë
 • Niveli i presionit të zërit: 82,5 dB
 • Pesha e makinës: 40 kg

Kostot e reduktuara të shërbimit

Kompresor pistoni pa vaj

Mbrojtje ideale e pajisjeve dhe kontrolleve

Të gjithë komponentët janë instaluar brenda një kornize tubulare të qëndrueshme dhe kompakte.

Mundëson transport të përshtatshëm në kantier

E pajisur me dy sy të fortë ngritës

Tregon presionin e bojlerit

Manometër shtesë

Presioni i rregullueshëm i punës

Reduktues presioni me manometër

Performancë e mirë e fillimit të ftohtë

Ndërprerës presioni i cilësisë së lartë me valvul lehtësimi

Ideale për përdorim celular

 • Transport i rehatshëm falë dorezës së ndryshueshme të tërheqjes dhe mbajtjes (funksioni i karrocave) si dhe rrotave të forta
 • Mbështetje e sigurt falë këmbëve prej gome
 • Opsioni i montimit dhe transportit për kutitë e mëdha të sistemit
 • Objekti i mbështjelljes së kordonit

Mbrojtja nga mbinxehja në motor

Mbrojtje e integruar nga mbingarkesa

Njoftim

Nuk është miratuar për përdorim në mjekësi, përpunim ushqimor ose për mbushje të aparateve të frymëmarrjes. Vëzhgoni shënimet e sigurisë në udhëzimet e përdorimit. Pajisja është testuar në prototip.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOMPRESOR KOMPAKT 20 L PA VAJ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ingranazh me kënd për vidhosje dhe shpim
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLET MAJASH PËR BETON
PISTOLET MAJASH PËR BETON
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PAJISJE PER MBUSJHE AIR-KONDICIONIMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Karrocë për vijëzim rrugësh
Karrocë për vijëzim rrugësh
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË MAJASH AUTOMATIKE
PISTOLETË MAJASH AUTOMATIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME KEND WB 10-RLE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart