Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SPRAY Bojërash Shkëlqim i lartë

Add your review

Cilësi e qëndrueshme nitro-alkidale në një nivel të lartë teknik.

 • Baza kimike: Nitroalkidale
 • Niveli i shkëlqimit: Shkëlqim i lartë
 • Maks. Rezistenca ndaj temperaturës: 80 °C
 • Dendësia: 0,77 g/cm³
 • Koha e tharjes me pluhur: 10 min
 • Min./maks. Distanca e spërkatjes: 20-25 cm
 • Min. Distanca e spërkatjes: 20 cm
 • Maks. Distanca e spërkatjes: 25 cm
Tags: ,

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SPRAY Bojërash Shkëlqim i lartë

SPRAY Bojërash Shkëlqim i lartë

Cilësi e qëndrueshme nitro-alkidale në një nivel të lartë teknik.

 • Baza kimike: Nitroalkidale
 • Niveli i shkëlqimit: Shkëlqim i lartë
 • Maks. Rezistenca ndaj temperaturës: 80 °C
 • Dendësia: 0,77 g/cm³
 • Koha e tharjes me pluhur: 10 min
 • Min./maks. Distanca e spërkatjes: 20-25 cm
 • Min. Distanca e spërkatjes: 20 cm
 • Maks. Distanca e spërkatjes: 25 cm

Cilësi nitro-alkidale e shkallës së lartë

 • Lehtë për t’u përdorur
 • Karakteristikat e shkëlqyera të përhapjes
 • Tharje e shpejtë
 • Mbulim i mirë

Mund të lyhet mbi të gjitha astaret e zakonshme, produktet mbushëse dhe llojet e bojës

Rrëshirë bojë me tharje të shpejtë

Nuk përmban metale të rënda

Koha e tharjes në 20°C

 • Tharja në pluhur< 10 min.
 • Pa ngjitje < 20 min.
 • Tharje me prekje < 60 min.

Njoftim

Kuti 400 ml me grykë të rrumbullakët, kanaçe 600 ml me grykë ventilatori

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPRAY Bojërash Shkëlqim i lartë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR WURTH 50 L
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
SPRAY HEQES NGJITESI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLET MAJASH PËR BETON
PISTOLET MAJASH PËR BETON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE DRILL BM 13-XE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA
PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA
SPRAY Bojërash Shkëlqim i lartë
SPRAY Bojërash Shkëlqim i lartë
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart