Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK SHPUES BËRTHAMË DS 180-P

Stërvitje me bërthamë diamanti për shpime të lagështa dhe të thata me dorë dhe të drejtuara në këmbë në beton, beton të armuar dhe muraturë

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Fuqia hyrëse: 2400 W
 • Shpejtësia e boshtit maksimumi i marshit 1: 780 rpm
 • Shpejtësia e boshtit maksimumi i marshit të dytë: 1690 rpm
 • Shpejtësia e boshtit marshi i 3-të maksimumi: 3520 rpm
 • Min./maks. Diametri i shpimit në marshin 1, i lagësht: 70-180 mm
 • Min./maks. Diametri i shpimit në marshin e dytë, i lagësht: 35-70 mm
 • Min./maks. Diametri i shpimit në marshin e 3-të, i lagësht: 8-35 mm
 • Gjatësia: 430 mm
 • Gjerësia: 295 mm
 • Lartësia: 405 mm
 • Pesha e makinës: 6.8 kg

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK SHPUES BËRTHAMË DS 180-P

MATRAPIK SHPUES BËRTHAMË DS 180-P

Stërvitje me bërthamë diamanti për shpime të lagështa dhe të thata me dorë dhe të drejtuara në këmbë në beton, beton të armuar dhe muraturë

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Fuqia hyrëse: 2400 W
 • Shpejtësia e boshtit maksimumi i marshit 1: 780 rpm
 • Shpejtësia e boshtit maksimumi i marshit të dytë: 1690 rpm
 • Shpejtësia e boshtit marshi i 3-të maksimumi: 3520 rpm
 • Min./maks. Diametri i shpimit në marshin 1, i lagësht: 70-180 mm
 • Min./maks. Diametri i shpimit në marshin e dytë, i lagësht: 35-70 mm
 • Min./maks. Diametri i shpimit në marshin e 3-të, i lagësht: 8-35 mm
 • Gjatësia: 430 mm
 • Gjerësia: 295 mm
 • Lartësia: 405 mm
 • Pesha e makinës: 6.8 kg

Përshkrim

 • Trupi prej alumini me dorezë pistolete siguron shpërndarje optimale të peshës për shpime horizontale me dorë
 • Përparim i përsosur i punës me të gjitha madhësitë e aprovuara të shpimit falë motorit të fuqishëm me kuti ingranazhi me 3 shpejtësi dhe tregues të ngarkesës LED me shumë ngjyra
 • Funksioni i nisjes së butë e zvogëlon shpejtësinë në gjysmë për 10 sekonda, duke e bërë shumë më të lehtë shpimin në sipërfaqe
 • Siguria personale sigurohet nga ndërprerësi i integruar PRCD-S
 • Mund të përdoren montime të ndryshme të shpimit sepse boshti i makinës ka një kapëse veglash të kombinuara me fije ½ në femër dhe 1 ¼ në mashkull
 • Monitorim i vazhdueshëm vizual i furnizimit me ujë gjatë shpimit të lagësht falë pjesës së tubit të furnizuar me tregues të rrjedhës së ujit
 • Jetë më e gjatë shërbimi për shkak të mbrojtjes elektronike nga mbingarkesa, pasi shpejtësia e motorit zvogëlohet gjashtë herë në mënyrë elektronike në rast të mbingarkesës
 • Reduktimi i fuqisë pulsuese dhe paralajmërimi optik nga LED i japin një paralajmërim operatorit. Pastaj motori fiket automatikisht për të mbrojtur motorin. Megjithatë, ndryshe nga funksioni i mbrojtjes termike, stërvitja mund të ndizet përsëri menjëherë

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK SHPUES BËRTHAMË DS 180-P”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES PLLAKASH KOVË SFUNGJER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR AJRI 24L PA VAJ
Added to wishlistRemoved from wishlist 8
Add to compare
SPRAJT MASTIC PËR TAPICERI
SPRAJT MASTIC PËR TAPICERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME KEND WB 10-RLE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA
SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA
MATRAPIK SHPUES BËRTHAMË DS 180-P
MATRAPIK SHPUES BËRTHAMË DS 180-P
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart