Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SET SISTEM I NIVELIMIT TE Pllakave

Add your review

Komplet i kompletuar për shtrimin e lehtë dhe preciz të pllakave me përmasa të mëdha me gjerësi fugash 1.2 mm

Përshkrim

Për përdorim universal

I përshtatshëm për trashësi pllakash deri në 20 mm

Shmang punën e kushtueshme të riparimit

  • Rreshtimi i saktë i pllakave shmang fundosjen, siguron një shkallë të lartë uniformiteti dhe kursen kohë.
  • Plastika me cilësi të lartë e pllakës së tensionit siguron që të arrihet tensionimi i kontrolluar dhe të parandalohet shkëputja e parakohshme.

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SET SISTEM I NIVELIMIT TE Pllakave

SET SISTEM I NIVELIMIT TE Pllakave

Komplet i kompletuar për shtrimin e lehtë dhe preciz të pllakave me përmasa të mëdha me gjerësi fugash 1.2 mm

Përshkrim

Për përdorim universal

I përshtatshëm për trashësi pllakash deri në 20 mm

Shmang punën e kushtueshme të riparimit

  • Rreshtimi i saktë i pllakave shmang fundosjen, siguron një shkallë të lartë uniformiteti dhe kursen kohë.
  • Plastika me cilësi të lartë e pllakës së tensionit siguron që të arrihet tensionimi i kontrolluar dhe të parandalohet shkëputja e parakohshme.

Lidhje pa plastikë

Pllaka e tensionit shkëputet poshtë pllakës, duke parandaluar plasaritjen për shkak të pjesëve plastike në materialin e bashkimit.

Pllakat nuk rrëshqasin dhe nuk lëvizin

  • Sipërfaqja e madhe e pjesës kryq siguron shpërndarje uniforme të presionit gjatë procesit të shtrëngimit, duke parandaluar kështu dëmtimin e sipërfaqes së pllakës.
  • Pjesa kryq siguron një ndalesë të qëndrueshme për pllakën tjetër.

Zona e aplikimit

Për të gjitha pllakat e dyshemesë dhe të murit me përmasa të mëdha deri në 20 mm

Udhëzimet

Shtyjeni pllakën e bazës së shufrës shtrënguese nën pllakën e fundit të shtruar deri në skedën shtrënguese. Vendoseni zilen në shufrën shtrënguese. Përdorni pllakat opsionale të pllakave për sipërfaqe delikate. Vendosni paraprakisht pincën e nivelimit në “tension”, shtyjeni në shtyllën shtrënguese dhe kryeni shtrëngimin. Për korrigjime të mëvonshme në pamjen e nyjës, zilja mund të hiqet lehtësisht dhe të ri-aplikohet duke e shtyrë skedën anash. Kjo nuk e shkatërron shufrën shtrënguese. Pasi ngjitësi të jetë tharë, vendosni pincat e nivelimit të “hiqeni” dhe vendoseni mbi shufrën shtrënguese. Skeda e shtrëngimit është prerë në shtratin ngjitës. Hiqni zilen dhe skedën e fiksimit.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SET SISTEM I NIVELIMIT TE Pllakave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 4 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES FRENASH WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR WURTH 50 L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
IZOLUES PER PJESËT E LLAMARINAVE AUTO
SET SISTEM I NIVELIMIT TE Pllakave
SET SISTEM I NIVELIMIT TE Pllakave
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart