Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SALDATRICE MIG/MAG MM 350

Sistem saldimi me njësi ushqyese me tela me 4 rrotulla për saldimin e telit të saldimit të aluminit, çelikut dhe inoksit

 • Tensioni nominal: 400 V/AC
 • Telat e saldueshme: Alumini, diametri 0,8 – 1,6 mm, çelik/çelik inox, diametri 1,0 – 1,6 mm
 • Min./maks. rryma: 25-350 A
 • Koha AKTIVE në maksimum. rrymë (40°C): 30 %
 • Faza e ndërrimit: 2 x 12
 • Përshkrimi i llojit: MM 350
 • Siguresa kryesore: 25A
 • Maks. rryma: 350 A

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SALDATRICE MIG/MAG MM 350

SALDATRICE MIG/MAG MM 350

Sistem saldimi me njësi ushqyese me tela me 4 rrotulla për saldimin e telit të saldimit të aluminit, çelikut dhe inoksit

 • Tensioni nominal: 400 V/AC
 • Telat e saldueshme: Alumini, diametri 0,8 – 1,6 mm, çelik/çelik inox, diametri 1,0 – 1,6 mm
 • Min./maks. rryma: 25-350 A
 • Koha AKTIVE në maksimum. rrymë (40°C): 30 %
 • Faza e ndërrimit: 2 x 12
 • Përshkrimi i llojit: MM 350
 • Siguresa kryesore: 25A
 • Maks. rryma: 350 A

Përshkrim

 • Mekanizmi komutues i rregullueshëm me një çelës me 7 hapa lejon që rryma e saldimit të vendoset në mënyrë fleksibël
 • Mbrojtja nga mbingarkesa pasi kontrolli termik parandalon mbinxehjen e makinës
 • Ftohja me ventilator lejon përdorimin për periudha të gjata
 • Gjithmonë rryma e duhur falë kontrollit automatik të rrymës së saldimit, rrjedhës së gazit pas pastrimit dhe kohës së saldimit në vend
 • Furnizimi me tela rregullohet automatikisht në nivelin e zgjedhur
 • Kalimi nga saldimi në vend me 2/4 cikli lejon saldim të rehatshëm

Njoftim

Vlera standarde për shpejtësinë e rrjedhës në l/min: Diagrami i telave. x 10 = l/min

Një konvertim i shtresave PTFE në paketimin e zorrës kërkohet për përpunimin e telave të saldimit të aluminit dhe çelikut të pandryshkshëm

 • Komplet pishtar alumini 098430005
 • Komplet pishtarash inox 098430006
 • Komplet pishtari inox 098430007

Dokumentacioni i pjesëve të këmbimit në përputhje me (BE) 2019/1784 – Kërkesat për projektimin ekologjik të sistemeve të saldimit. Dokumentacioni përkatës ruhet në Würth Parts Manager (https://pm.wuerth.com/index.php). Për pyetje të mëtejshme, ju lutemi kontaktoni përfaqësuesin përkatës të shitjeve ose produktin dhe aplikacionin.

Zona e aplikimit

Idealisht i përshtatshëm për konstruksionet metalike dhe çeliku dhe industrinë bujqësore

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SALDATRICE MIG/MAG MM 350”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET RIPARIMI XHAMA AUTO
KOMPLET RIPARIMI XHAMA AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON ME NGJITJE TË FORTË FILLESTARE
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
SPRAY HEQES NGJITESI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ingranazh me kënd për vidhosje dhe shpim
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart