Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR WURTH EWS 7-115 BASIC

Mulli i fuqishëm këndor 720 W me një mbrojtëse sigurie 115 mm. Ideale për bluarje dhe prerje të thjeshtë.

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Min./maks. frekuenca: 50 / 60 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 750 W
 • Maks. shpejtësia boshe: 11500 rpm
 • Maks. Diametri i diskut prerës.: 115 mm
 • Lloji i fillit x diametri i boshtit-fije: M14
 • Pesha e makinës: 1.8 kg
 • Gjatësia e kabllit: 4 m
 • Funksionet: Rinisja e mbrojtjes

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR WURTH EWS 7-115 BASIC

ELEKTROGUR WURTH EWS 7-115 BASIC

Mulli i fuqishëm këndor 720 W me një mbrojtëse sigurie 115 mm. Ideale për bluarje dhe prerje të thjeshtë.

 • Tensioni nominal: 230 V/AC
 • Min./maks. frekuenca: 50 / 60 Hz
 • Klasa e mbrojtjes: Klasa e mbrojtjes II/izolim mbrojtës
 • Fuqia hyrëse: 750 W
 • Maks. shpejtësia boshe: 11500 rpm
 • Maks. Diametri i diskut prerës.: 115 mm
 • Lloji i fillit x diametri i boshtit-fije: M14
 • Pesha e makinës: 1.8 kg
 • Gjatësia e kabllit: 4 m
 • Funksionet: Rinisja e mbrojtjes

Përshkrim

E lehtë dhe e lehtë për tu trajtuar

Me madhësinë më të vogël të kapjes në diapazonin e saj të fuqisë (176 mm) dhe me peshë vetëm 1,8 kg, mulli këndor qëndron rehat në dorën tuaj, edhe për periudha më të gjata.

Kokë e vogël me makinë

Falë kokës së vogël të makinës, edhe zonat e vështira për t’u arritur janë plotësisht të aksesueshme.

Jetë më e gjatë shërbimi

Vrimat e ajrit të zhvilluara posaçërisht ftohin motorin në mënyrë optimale. Furçat e karbonit me funksion të shkëputjes automatike mbrojnë motorin dhe sigurojnë një jetë më të gjatë shërbimi.

Kapuç mbrojtës kundër përdredhjes

Ofron një shkallë të lartë mbrojtjeje për përdoruesit.

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR WURTH EWS 7-115 BASIC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
MASKË SALDIMI AUTOMATIKE WSH III 10-11
MASKË SALDIMI AUTOMATIKE WSH III 10-11
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TESTER VIZUAL ANTI-FREEZE DHE ADBLUE
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
SPRAY HEQES NGJITESI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKUMË NGJITËSE ME PISTOLETË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR GOZHDË PROFESIONALE
ELEKTROGUR WURTH EWS 7-115 BASIC
ELEKTROGUR WURTH EWS 7-115 BASIC
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart