Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI LI-ION

L14,500

VIDIATOR ME BATERI LI-ION

 • Tensioni: AC230V 50Hz
 • Fuqia: Li-jon 2 x 2000mAh
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0-400 / 0-1400rpm
 • Tufë: unaza cilësimi 19 + 1 +1
 • Çift rrotullues maksimal: 45 N.m
 • Chuck: uck 13 mm çelës pa çelës
 • Ndërroni: përpara & prapa
 • Karikuesi: AC 100-240V, Europlug
 • koha e karikimit: 1 orë
 • Përfshihen dy bateri
 • Me funksion ndikimi
 • Frena motorike
 • 3 tregues të energjisë me bateri LED dhe një dritë të energjisë
 • Dorezë e butë e kapjes
 • CE / GS / EMC
 • Paketimi: kutia e mykut me kutinë e ngjyrave
SKU: 79016 Tags: ,

L14,500

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI LI-ION

VIDIATOR ME BATERI LI-ION

 • Tensioni: AC230V 50Hz
 • Fuqia: Li-jon 2 x 2000mAh
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0-400 / 0-1400rpm
 • Tufë: unaza cilësimi 19 + 1 +1
 • Çift rrotullues maksimal: 45 N.m
 • Chuck: uck 13 mm çelës pa çelës
 • Ndërroni: përpara & prapa
 • Karikuesi: AC 100-240V, Europlug
 • koha e karikimit: 1 orë
 • Përfshihen dy bateri
 • Me funksion ndikimi
 • Frena motorike
 • 3 tregues të energjisë me bateri LED dhe një dritë të energjisë
 • Dorezë e butë e kapjes
 • CE / GS / EMC
 • Paketimi: kutia e mykut me kutinë e ngjyrave

NR. PERMASA E SHTETE. / KARTONI
79019 20V 4

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI LI-ION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE 710W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO UNIVERSALE 16-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET KRIKETI 46-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR 950W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO METALI 19-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE INVERTER 160A
VIDIATOR ME BATERI LI-ION
VIDIATOR ME BATERI LI-ION
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart