Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK 1500W

L13,500

MATRAPIK 1500W

 • Miratimi i CE
 • Fuqia e hyrjes: 1500W
 • Tensioni i vlerësuar: 230V
 • Frekuenca: 50Hz
 • Pa shpejtësi ngarkese: 770r / min
 • Shkalla e ndikimit: 4200 bpm
 • Energjia e ndikimit: 4.5J
 • Kapaciteti i shpimit:
 • Çeliku: 13 mm
 • Betoni: 28 mm
 • Druri: 42 mm
 • SDS plus çak
 • Priza dhe kabllo: VDE miratuar 2m
SKU: 79513 Tags: ,

L13,500

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

MATRAPIK 1500W

MATRAPIK 1500W

 • Miratimi i CE
 • Fuqia e hyrjes: 1500W
 • Tensioni i vlerësuar: 230V
 • Frekuenca: 50Hz
 • Pa shpejtësi ngarkese: 770r / min
 • Shkalla e ndikimit: 4200 bpm
 • Energjia e ndikimit: 4.5J
 • Kapaciteti i shpimit:
 • Çeliku: 13 mm
 • Betoni: 28 mm
 • Druri: 42 mm
 • SDS plus çak
 • Priza dhe kabllo: VDE miratuar 2m

Aksesorët përmbajnë

 • Daltë me pikë 1 copë: 14×250 mm
 • Daltë e sheshtë 1pc: 14x250mm
 • 3 copë stërvitje SDS-plus: 8x150mm, 10x150mm, 12x150mm
 • 1 palë furçë karboni
 • Mbulesë pluhuri 1pc
 • 1 shishe vaj lubrifikues
 • Çelës 1pc
 • Manuali i udhëzimeve 1pc

Paketimi: BMC me mëngë me ngjyra

NR. Madhësia sa. / KARTONI
79513 1500W 3

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK 1500W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO DRURI 5-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE 2500W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARROCË VEGLASH ME 7 SIRTARË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DOREZA SALDIMI LËKURE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO METALI 19-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME 1 BATERI LI-ION
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart