Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

CANTË VEGLASH 80101

Add your review

L2,800

CANTË VEGLASH 80101

 • Kornizë e ngurtë për hapje dhe qasje të lehtë
 • Ndarja speciale e xhepave të brendshëm dhe të jashtëm, qasje e lehtë në ndarjen e veglave
 • Përfshihet rripi i rregullueshëm i shpatullave
 • Kuti prej pëlhure me peshë të lehtë
 • Paketimi: qese poli me letër
SKU: 80101 Tags: ,

L2,800

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

CANTË VEGLASH 80101

CANTË VEGLASH 80101

 • Kornizë e ngurtë për hapje dhe qasje të lehtë
 • Ndarja speciale e xhepave të brendshëm dhe të jashtëm, qasje e lehtë në ndarjen e veglave
 • Përfshihet rripi i rregullueshëm i shpatullave
 • Kuti prej pëlhure me peshë të lehtë
 • Paketimi: qese poli me letër

NR. Madhësia sa. / KARTONI
80101 17 “10

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “CANTË VEGLASH 80101”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RAFT METALIK I GALVANIZUAR 5 HAPËSIRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO DRURI 5-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
CANTË VEGLASH 16″
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE INVERTER 160A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET KRIKETI 46-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR 2400W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart