Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

FRYRËSE GJETHESH 400W

L3,900

FRYRËSE GJETHESH 400W

 • Tensioni i vlerësuar: 230V 50Hz
 • Fuqia hyrëse: 400W
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 13000rpm
 • Shpejtësia maksimale e fryrjes: 3.0m³ / min
 • Me 1 qese pluhuri
 • 2 mjete në 1: ventilator dhe fshesë me korrent
 • Paketimi: kuti me ngjyra
SKU: 79604 Tags: ,

L3,900

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

FRYRËSE GJETHESH 400W

FRYRËSE GJETHESH 400W

 • Tensioni i vlerësuar: 230V 50Hz
 • Fuqia hyrëse: 400W
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 13000rpm
 • Shpejtësia maksimale e fryrjes: 3.0m³ / min
 • Me 1 qese pluhuri
 • 2 mjete në 1: ventilator dhe fshesë me korrent
 • Paketimi: kuti me ngjyra

NR. Madhësia sa. / KARTONI
79604 400w 4

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FRYRËSE GJETHESH 400W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE 2500W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE INVERTER 160A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO METALI 19-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
CANTË VEGLASH 80101
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR 950W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STOL PUNE PNEUMATIK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart