Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOMPLET ME PUNTO BETONI 5-COPË

L300

KOMPLET ME PUNTO BETONI 5-COPË

• ISO5468, DIN8039
• Këshillë me cilësi të lartë TCT
• këndi i përgjithshëm 130 °
• fyell cilindrik
• Sipërfaqe e kromuar
• Zbatimi në të gjitha makineritë e shpimit rrotullues dhe goditje
• Për përdorim në beton të lehta të muraturave me tulla
• Paketimi: kuti plastike

SKU: 75459

L300

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KOMPLET ME PUNTO BETONI 5-COPË

KOMPLET ME PUNTO BETONI 5-COPË

• ISO5468, DIN8039
• Këshillë me cilësi të lartë TCT
• këndi i përgjithshëm 130 °
• fyell cilindrik
• Sipërfaqe e kromuar
• Zbatimi në të gjitha makineritë e shpimit rrotullues dhe goditje
• Për përdorim në beton të lehta të muraturave me tulla
• Paketimi: kuti plastike

NR. Madhësia sa. / KARTONI
75459 4 × 75, 5 × 85, 6 × 100, 8 × 120, 10×120 mm 80

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOMPLET ME PUNTO BETONI 5-COPË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO METALI 19-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET KRIKETI 46-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARROCË DORE PLATFORMË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR 950W
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W
NGJITËSE TUBASH PLASTIK 800W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR 2400W
KOMPLET ME PUNTO BETONI 5-COPË
KOMPLET ME PUNTO BETONI 5-COPË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart