Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

QERAMIK PER XHAMA AUTO

Grumbullues qelqi rezistent ndaj shiut, i lehtë për t’u përdorur, rrit sigurinë e drejtimit duke përmirësuar dukshmërinë dhe duke zgjatur jetën e shërbimit të fshirëseve të xhamit të xhamit

 • Përmbajtja: 20 ml
 • Enë: Shishe plastike
 • Min./maks. Temperatura/kushtet e përpunimit: 10 deri në 40 °C / me lagështi relative 60%.
 • Afati i ruajtjes nga prodhimi: 18 muaj
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

QERAMIK PER XHAMA AUTO

QERAMIK PER XHAMA AUTO

Grumbullues qelqi rezistent ndaj shiut, i lehtë për t’u përdorur, rrit sigurinë e drejtimit duke përmirësuar dukshmërinë dhe duke zgjatur jetën e shërbimit të fshirëseve të xhamit të xhamit

 • Përmbajtja: 20 ml
 • Enë: Shishe plastike
 • Min./maks. Temperatura/kushtet e përpunimit: 10 deri në 40 °C / me lagështi relative 60%.
 • Afati i ruajtjes nga prodhimi: 18 muaj

Rruaza e shiut dhe e ujit dhe rrokulliset nga xhami i përafërt me përafërsisht. 70-80 km/h

 • Përmirësimi i dukshmërisë gjatë natës dhe në shi
 • Siguria e përmirësuar e drejtimit
 • Nuk ka verbim të rrezikshëm kur vozitni natën
 • Përdorimi i ulët i fshirësve të xhamit

Heqja e lehtë afatgjatë e papastërtive, insekteve dhe akullit

Veshje ultra e hollë që është e fortë sa xhami

Në varësi të përdorimit, mund të zgjasë disa muaj ose midis 5000 km dhe 10,000 km

I përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet prej xhami të patrajtuar në të gjitha llojet e automjeteve

I shpejtë dhe i lehtë për t’u përdorur

Pastrim i lehtë paraprak

Pa silikon dhe pa AOX

Njoftim

Dritarja e mbyllur është menjëherë aktive. Prisni të paktën një orë përpara se të pastroni automjetin ose të përdorni një lavazh. Rekomandohet që të vishen doreza gjatë punës së vulosjes. Në kushte ekstreme të motit, në xhamin e përparmë mund të formohet një shtresë e imët pikash, e cila i ngjan mjegullës nga jashtë. Mund të hiqet duke ndezur ventilatorin e ajrit të nxehtë dhe duke e drejtuar ajrin e nxehtë në xhamin e përparmë. Rekomandojmë të zëvendësoni fshirëset e xhamit të përparmë me guarnicionin e dritares. Mos e përdorni në plastikë, metal ose bojë. Mbetjet e pastruesit dhe vulosjes duhet të hiqen plotësisht nga trupi. Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehta. Ruani në një vend pa ngrica dhe të thatë. Mos përdorni pastrues qelqi gërryes, shumë acid ose shumë alkalin.

Kujdes: Jo i përshtatshëm për xhami polikarbonat!

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe bazohen në përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për aq sa shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si shërbim këshillues, ky shërbim nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht. Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “QERAMIK PER XHAMA AUTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SISTEMI DIAGNOSTIK IQ 150 GENERATIA 39
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Hidraulik 2-30 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 2.5 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR MBYLLJEN E INGRANAZHEVE
SILIKON PËR MBYLLJEN E INGRANAZHEVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PAJISJE PER MBUSJHE AIR-KONDICIONIMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës metali për riparimet ndaj aksidenteve
Ngjitës metali për riparimet ndaj aksidenteve
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart