Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

AJËRNGROHËSE H 16-500

L8,900

AJËRNGROHËSE H 16-500

Vëllimi i ajrit: 240/450 l / min // 8/16 cpm
Temperatura e ajrit: 300/500 ° C // 570/930 ° F
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1600 W
Pesha (pa kabllo rryme): 0.6 kg / 1.3 l

SKU: 601650310 Tags: ,

L8,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

AJËRNGROHËSE H 16-500

AJËRNGROHËSE H 16-500

Vëllimi i ajrit: 240/450 l / min // 8/16 cpm
Temperatura e ajrit: 300/500 ° C // 570/930 ° F
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1600 W
Pesha (pa kabllo rryme): 0.6 kg / 1.3 l

Përshkrim

 • Ngrohje qeramike me cilësi të lartë, motor i fuqishëm dhe ftohje optimale e pajisjes për jetë të gjatë shërbimi
 • Gama e gjerë e përdorimeve: heqja e llakut, formësimi, ngjitja, saldimi dhe shumë më tepër
 • Dizajni dhe doreza ergonomike me sipërfaqe jo të rrëshqitshme me kapje të butë siguron trajtim të përshtatshëm
 • Zbatim i sigurt i palëvizshëm për shkak të hapësirës së madhe të dyshemesë që nuk rrëshqet

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Vëllimi i ajrit240 / 450 l / min // 8/16 cppm
 • Numri i niveleve të vëllimit të ajrit2
 • Temperatura e ajrit 300/500 ° C // 570/930 ° F
 • Numri i niveleve të temperaturës së ajrit2
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 1600 W
 • Pesha (pa kabllo rryme) 0.6 kg / 1.3
 • Gjatësia e kabllit2.2 m / 7 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 70 dB (A)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “AJËRNGROHËSE H 16-500”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STE 140
SHARRË VERTIKALE STE 140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.3.4 18 V
COMBO SET 2.3.4 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SE 4000 (PLLAKA GIPSI)
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
SHARRË CIRKULARE DRURI BAS 261
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart