Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL

L18,900

VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 18 Nm / 159,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 45 Nm / 398,3 in-lbs
 • Murator me shpime: 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 500/1650 rpm
SKU: 601077890 Tags: ,

L18,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL

VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 18 Nm / 159,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 45 Nm / 398,3 in-lbs
 • Murator me shpime: 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 500/1650 rpm

Përshkrim

 • Stërvitje pa furçë me çekan me dizajn jashtëzakonisht kompakt për aplikimin universal
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Funksioni i shpimit të çekanit për shpime në muraturë
 • Dritë LED e integruar e punës me funksion të dritës së natës për ndriçim optimal në zonën e punës
 • Me fiksim të dobishëm të rripit dhe kutinë e bitit që mund të rregullohet në anën e djathtë ose të majtë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë18 Nm / 159,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë45 Nm / 398,3 in-lbs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4,4 – 44,3 in-lbs
 • Masoneria me stërvitje 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë – 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 500/1650 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit 21000 bpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 10 mm // 1/16 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1.2 kg / 2.6 bs

Dridhje

 • Shpimi në metal2.8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim18.1 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 82 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 93 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck pa çelës
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Lidhëse rripi dhe kutia e bitit
 • Vendosja e çështjes MetaLoc

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE DP 28-10 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82
ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 2000 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G
POMPË PRESIONI
VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL
VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart