Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE RSEV 19-125 RT

L49,900

ZMERILUESE RSEV 19-125 RT

Rrota e kupës: 125 mm / 5 ”
Çift rrotullues: 5 Nm / 44 në bs
Shpejtësia pa ngarkesë: 3800 – 8200 rpm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1900 W
Fije bosht: M 14

SKU: 603825700 Tags: ,

L49,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE RSEV 19-125 RT

ZMERILUESE RSEV 19-125 RT

Rrota e kupës: 125 mm / 5 ”
Çift rrotullues: 5 Nm / 44 në bs
Shpejtësia pa ngarkesë: 3800 – 8200 rpm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1900 W
Fije bosht: M 14

Përshkrim

 • Për bluarje efektive të njollave dhe heqjen e betonit, mallërave dhe veshjeve me rrota filxhani diamanti
 • Prodhueshmëria maksimale falë 1.900 Watt të fortë Metabo Marathon-motor me peshë të ulët
 • Kapacitet i lartë çift rrotullues dhe mbingarkesë për aplikime të kërkuara në përdorim të vazhdueshëm
 • Pesha e ulët, ideale për lëmimin e mureve dhe tavaneve
 • Ergonomi e përsosur falë dorezës së hollë për kontroll maksimal dhe punë të lehtë të sipërme
 • Duke punuar afër skajeve falë segmentit të palosur të integruar
 • Rezultatet optimale të nxjerrjes: buza e furçës e montuar në pranverë në mbulesën mbrojtëse që përshtatet në çdo lartësi të sipërfaqes dhe segmentit
 • Doreza e përparme për udhëzim të sigurt dhe uniform kur lustrohet, e rregullueshme pa mjete
 • Elektronikë me valë të plota Vario Tacho Constamatic (VTC) me Thumbwheel: për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialit të aplikimit dhe shpejtësive që mbeten pothuajse konstante, madje edhe nën ngarkesë
 • Fillim i butë elektronik për fillimin e qetë
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt nëse mjeti ndalet papritur
 • Lidhja për nxjerrjen e pluhurit Ø 35/41 mm

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota e kupës Ø125 mm / 5 “
 • Çift rrotullues 5 Nm / 44 në bs
 • Shpejtësia pa ngarkesë3800 – 8200 rpm
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes1900 W
 • Fuqia e daljes1240 W
 • Revolucionet në ngarkesën nominale6800 rpm
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo rryme) 3.5 kg / 7.7 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 6.94 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 92 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 103 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Dorezë e tipit hark
 • Rasta me kunj të sheshtë
 • Këllëf plastik
 • Këllëf plastik
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me dy vrima

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: ZMERILUESE RSEV 19-125 RT

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE RSEV 19-125 RT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KS-216-M
TRONKATRICE ME DISK KS-216-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
SET VIDIATOR 2.7.4 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL
VIDIATOR POWERMAXX SB 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart