Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË MAJASH PËR BETON DHE METAL

Add your review

Pajisja e gazit me performancë të lartë për instalime prej betoni, çeliku dhe tulla të ngurta/masoneri.

 • Energjia e fiksimit: 105 J
 • Tensioni nominal: 6 V/DC
 • Kapaciteti i baterisë/baterisë së ringarkueshme: 1.5 Ah
 • Numri i futjeve të gozhdëve për karikim të baterisë: 3000 copë
 • Kapaciteti i revistës: 40 copë
 • Gjatësia: 435 mm
 • Gjerësia: 124 mm
 • Lartësia: 365 mm
 • Pesha e makinës me bateri të ringarkueshme: 3.7 kg

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË MAJASH PËR BETON DHE METAL

PISTOLETË MAJASH PËR BETON DHE METAL

Pajisja e gazit me performancë të lartë për instalime prej betoni, çeliku dhe tulla të ngurta/masoneri.

 • Energjia e fiksimit: 105 J
 • Tensioni nominal: 6 V/DC
 • Kapaciteti i baterisë/baterisë së ringarkueshme: 1.5 Ah
 • Numri i futjeve të gozhdëve për karikim të baterisë: 3000 copë
 • Kapaciteti i revistës: 40 copë
 • Gjatësia: 435 mm
 • Gjerësia: 124 mm
 • Lartësia: 365 mm
 • Pesha e makinës me bateri të ringarkueshme: 3.7 kg

Përshkrim

 • Mund të përdoret në mënyrë të pavarur nga sistemet e palëvizshme dhe të lëvizshme me ajër të kompresuar dhe për këtë arsye është universalisht i zbatueshëm
 • Jashtëzakonisht i lehtë për t’u përdorur pasi revista mund të zëvendësohet pa mjete
 • Punë e këndshme dhe pa mundim falë dizajnit të lehtë, kompakt me zmbrapsje shumë të ulët

Njoftim

Koha e karikimit: Për karikimin fillestar dhe pas periudhave të gjata të mospërdorimit të paktën 24 orë

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË MAJASH PËR BETON DHE METAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK SHPUES BËRTHAMË DS 180-P
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Krik Krokodil 6 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bashkues biskot druri HVF 800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 3 Tonë WURTH
PISTOLETË MAJASH PËR BETON DHE METAL
PISTOLETË MAJASH PËR BETON DHE METAL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart