Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko dekorative VENICE

Add your review

L1,500

• Ngjitje e fortë
• Aplikim i lehtë
• Me efekt shkëlqimi
• Sipërfaqe finale e lëmuar

L1,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko dekorative VENICE

Stuko dekorative VENICE për përdorim të brendshëm që jep një sipërfaqe të lëmuar

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Ngjitje e fortë
• Aplikim i lehtë
• Me efekt shkëlqimi
• Sipërfaqe finale e lëmuar

Rekomandimet për përdorim
Venice mund të aplikohet në ambiente të brendshme si për shembull; suvatime të reja dhe të vjetra me bazë çimento, sipërfaqe betoni, sipërfaqe gipsi dhe panele gipsi, dhe shtresa me baze organike ose minerale, të cilat jane të thata.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Konsumi ndikohet shumë nga aftësia absorbuese dhe ashpërsia e sipërfaqes e cila do të lyhet. Në varësi të aplikimit dhe sipërfaqes shkalla e hapjes varion nga 1-1.5 kg/m2.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko dekorative VENICE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASTIC CARMYFIX CM-43

MASTIC CARMYFIX CM-43

Sold by Bojra Tirana
L700L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues Mapei MAPELASTIC TURBO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës parketiti ULTRABOND P902 2K
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë për lyerje rrugësh STRABEN 80-G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER LUCIDIMI (WHITE - LOW ABRASIVE)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikoni neutral për gurë MAPESIL LM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart