Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Katalit transparent Graf 200 B

L1,500L5,000

• Aromë e lehtë
• Kohë normale tharjeje
• Shumë rezistent ndaj zverdhjes
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

SKU: N/A

L1,500L5,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Katalit transparent Graf 200 B

Katalit transparent Graf 200 B

Katalit transparent i një cilesie të lartë që përdoret për produktin Graf 200 A

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Kohë normale tharjeje
• Shumë rezistent ndaj zverdhjes
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

Rekomandimet për përdorim
Përdoret si katalit në sistemin e astarit me bazë poliuretani Graf 200 A.

 

Ruajtja
24 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Katalit transparent Graf 200 B


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Katalit transparent Graf 200 B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Antimyk PICASSO CLASSIC MOLD PROTECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Transpalet elektike Kedman 1.5-Ton
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MBUSHËS PORESH KUNDRA UJIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 4
Add to compare
MASKË E PLOTË PËR FYTYRËN
MASKË E PLOTË PËR FYTYRËN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FURY PLUS 120
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE EPOKSIDE ME BAZE UJI
Katalit transparent Graf 200 B

L1,500L5,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart