Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJE PLASTIKE SMALTOPLAST VECHRO

Add your review

L700L5,500

Bojë emulsioni e rrafshët ekologjike, me cilësi maksimale për përdorim të brendshëm. Bardhësi dhe fuqi mbuluese e shkëlqyer. Shkallë e shkëlqyeshme përhapjeje dhe rezistencë ndaj larjes/ pastrimit.

  • Performancë dhe mbulim i lartë
  • Bardhësi e lartë
  • Rezistencë ndaj larjes
  • Rezistencë ndaj përdorimit
  • Me pak aromë
  • Përhapet në mënyrë fantastike

L700L5,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJE PLASTIKE SMALTOPLAST VECHRO

BOJE PLASTIKE SMALTOPLAST VECHRO

Bojëra emulsioni mat dhe EKOLOGJIKE të cilësisë së lartë, të përshtatshme për lyerjen e mureve, suvave, sipërfaqeve të përpunuara me mistri, murit të gipsit. SMALTOPLAST extra janë me pak aromë dhe kombinojnë bardhësinë me një nivel të lartë mbulimi dhe performancë të shkëlqyer. Përhapen në mënyrë të jashtëzakonshme, të lehta për tu përdorur dhe nuk krijojnë plasaritje. Janë shumë rezistente ndaj alkaleve dhe kanë rezistencë të shkëlqyer ndaj larjeve të shpeshta (EN 13300 / EN 11998, kategoria 1). Përmbajtje minimale substancash të dëmshme. Përmbajtje e reduktuar e përbërësve organikë të avullueshëm (POA).

PËRGATITJA E SIPËRFAQES

Për t’u siguruar që boja të ngjitet siç duhet, sipërfaqja e lyer me bojë duhet të pastrohet nga pluhuri, yndyrat, vaji, të kruhet boja e vjetër, ndryshku, myku ose mbetjet e lagështisë. Aplikoni astarin Smaltoplast Universal Primer, ndërsa në sipërfaqet me probleme nga njollat e nikotinës, tymit, tymrave të radiatorit, duhanit, markerave, bojërave, kërpudhave, mykut, lagështirës, vajrave, shkrimeve në mure aplikoni astarin SMALTOX hydro.

APLIKIMI

Përzieni mirë përpara përdorimit. Aplikoni dy shtresa SMALTOPLAST extra. Minimizon shpërdorimin e bojës: për një sipërfaqe prej 10 m2 dhe për dy shtresa, nevojitet 1,6 lt bojë. Këshillë! Reduktoni numrin e përgjithshëm të shtresave me nuancë të errët me aplikimin paraprak të SMALTOX hidro apo SMALTOPLAST extra në një nuancë gri S 1502-Y për aplikimin e nuancave të verdha, S 1502-R për nuanca të kuqe, etj., ose në një nuancë të së njëjtës ngjyrë, duke përdorur një bazë më të errët.

PASTRIMI I MJETEVE

Gjatë punës, mbajini mjetet “të njoma” në enë ose në tabakanë me bojë. Kullojeni bojën mirë nga mjetet kur ta hidhni përsëri në enë dhe pastrojini menjëherë ato me ujë të ngrohtë me sapun. Nëse boja thahet, ajo mund të hiqet vetëm me detergjente të fortë. Mos i zbrazni ujërat që keni larë mjetet në ujërat nëntokësorë.

 

DOKUMENTI I TË DHËNAVE TEKNIKE

Njihuni me produktet tona

VECHRO

Media Sociale

FACEBOOK  INSTAGRAM  YOUTUBE

Specification: BOJE PLASTIKE SMALTOPLAST VECHRO


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

Videos: BOJE PLASTIKE SMALTOPLAST VECHRO

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJE PLASTIKE SMALTOPLAST VECHRO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pistoletë silikono e fortë dhe e qëndrueshme
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar akrilik për ngjitjen e grafiatos Acrylex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA VERDHE
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA VERDHE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE 400W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PASTRIMI ME AJER ABG031
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
REZIN DEKORATIVE PER DYSHEME
BOJE PLASTIKE SMALTOPLAST VECHRO

L700L5,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart